Reklama
placeholder
News

Anna Lewandowska rusza z nowym projektem. Premiera już niebawem

Anna Lewandowska rusza z nowym projektem. Premiera już niebawem

fot. instagram.com/ annalewandowska/

Reklama
Reklama
placeholder

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego jest właścicielką kilku firm. Z powodzeniem łączy rolę businesswoman z rolą mamy dwóch córek - Klary i Laury.  Sportsmenka może się pochwalić licznym gronem wiernych fanów, a zwłaszcza fanek, które nie tylko ćwiczą z nią online, ale również biorą udział w organizowanych przez nią obozach. Anna Lewandowska obecnie mieszka w Barcelonie i również tam postanowiła rozwinąć swoją sportową działalność.

Donatan buduje… blok mieszkalny. Robi to dla fanów >>

Anna Lewandowska rusza z nowym projektem w Barcelonie

Trenerka w jednym z wywiadów dla hiszpańskiego dziennika sportowego Mundo Deportivo wyznała, że ma w planach otwarcie w Barcelonie siłowni oraz szkoły tańca. Wyjaśniła, że odkąd się tam przeprowadziła, to właśnie taniec stał się jej nową pasją. Fit influencerka od kilkunastu miesięcy uczy się bachaty. Jest to połączenie tańca i muzyki, które wymyślili mieszkańcy Dominikany. Anna Lewandowska doskonaliła swoje umiejętności pod okiem trenera. Nawet pierwszy taniec podczas uroczystości odnowienia przysięgi małżeńskiej Lewandowscy zatańczyli właśnie w tym stylu. 

Jakiś czas temu w swoich mediach społecznościowych trenerka ogłosiła, że wkrótce ruszy jej nowy projekt, który jest także związany z tą dziedziną. 2 grudnia 2023 roku odbędzie się Boot Camp Barcelona. Tego dnia uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w warsztatach bachaty na żywo, które poprowadzi Anna Lewandowska wraz ze swoim tamtejszym zespołem. W jego skład wchodzi m.in. Mathias Font, jej osobisty nauczyciel. Wszystkie bilety są już wyprzedane.

Czy będzie to początek działalności szkoły tańca i siłowni celebrytki? Niedawno na specjalnym profilu pod taką samą nazwą pojawiły się wpisy przedstawiające jej hiszpański team. Będą oni wraz z trenerką współtworzyć jej tamtejsze projekty. Póki co oficjalna data otwarcia nowych biznesów żony Roberta Lewandowskiego nie została podana.

Myślicie, że Anna Lewandowska podbije Barcelonę i jej projekty odniosą sukces?

Lady Gaga dostała z Polski wyjątkową suknię. Nie zgadniecie z czego jest zrobiona >>

 

 

 

 

p>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama