News

Anna Lewandowska tańczy na Tik Toku z dziecięcym wózkiem! [WIDEO]

Anna Lewandowska tańczy na Tik Toku z dziecięcym wózkiem! [WIDEO]

fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska dodała filmik na TikToka, na którym tańczy z dziecięcym wózkiem. Już kiedyś opublikowała podobne nagranie.

Anna i Robert Lewandowscy 6 maja powitali na świecie swoją drugą córkę. Na profilach społecznościowych popularnej pary posypały się gratulacje.

Lewandowska przez całą ciążę była bardzo aktywna i dbała o ciało. Jakiś czas temu sportsmenka pokazała zdjęcie swojego brzucha zaledwie 17 dni po porodzie. Teraz pokazuje go ponownie i udowadnia, że powrót do formy to nie jest krótki proces.

Anna Maria Sieklucka WZIĘŁA ŚLUB? Laura z 365 Dni pokazała zdjęcia w sukni >>

Anna Lewandowska tańczy na Tik Toku

Ania Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Oprócz prowadzenia profilu na Instagramie trenerka też wrzuca filmiki na Tik Toka.

Ostatnio Lewandowska reaktywowała swoje tiktokowe konto i wrzuciła film, na którym tańczy z dziecięcym wózkiem do hitu Shakiry Hips Don't Lie. Trenerka miała sporą przerwę na platformie, bo ostatni filmik dodała w połowie kwietnia, gdy była jeszcze w ciąży. Co ciekawe na kwietniowym filmiku także tańczy do tej samej piosenki.

Na nowym nagraniu Lewandowska jest ubrana w czarne legginsy i sportowy stanik, dzięki czemu możemy zobaczyć sylwetkę sportsmenki.

Jeszcze nie ma wyzwania, my tu się z Klarą objadamy czekoladą, póki jeszcze można. Słuchajcie, Lewa wraca. Właśnie nagrałam kolejnego TikToka, a jest co gubić – powiedziała Lewandowska na swoim InstaStories przy okazji pokazując fałdy na brzuchu.

Nowym filmikiem trenerka zachęca do przyłączenia się do jej nowego wyzwania.

BrzydUla 2: tak wygląda Violetta Kubasińska! Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z planu >>

Trenujecie z Anną Lewandowską?

 

@annalewandowska

Wracam do formy - dołączysz do wyzwania? ##momoftwo 👶👶##lewawracadoformy ##wyzwanie ##challenge ##nosixpack

♬ Hips Don't Lie - soymiguelgon

 

 

@annalewandowska

##pregnant & ##dance 👉 ##funtime

♬ Hips Don't Lie - soymiguelgon

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mom after a small update, well-deserved time off,😉And a question for you, what do you do when you have a short break just “for yourself"...? ________________________ Mama i zasłużone wychodne 🤗 Wiecie o czym mówię? Czasem wydaje mi się, że mamy mają dodatkową moc... Ba! Uważam, że wszystkie KOBIETY ją mają! Serio!!!! Na co dzień to umiejętność robienia kilkunastu rzeczy naraz 🙈, a dodatkowo skrupulatne planowanie każdego dnia i myślenie o innych, a dopiero na końcu o sobie🙈 Dziś nadeszła u mnie ta chwila kiedy wyjście do fryzjera cieszy, podwójnie... Co ja pisze... potrójnie🤪.ach , i kawa wypita w ciszy 🤪😂 I pytanie do Was Drogie Mamy. Kiedy macie chwilkę i krótki czas do wykorzystania dla siebie, to na co go przeznaczacie? 🤗🤗🤗 #annalewandowska #women #momlife #momoftwo

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Returning to training can be difficult ... Especially after the second pregnancy I can see a big difference 🤗. I am preparing a GREAT CHALLENGE for you, which will start at the beginning of July. I have a head full of ideas! ___________________________ Powroty do treningów bywają trudne...Szczególnie po drugiej ciąży widzę sporą różnicę. Ciało regeneruje się wolniej, do tego dochodzi zmęczenie, no i nie oszukujmy się, wiek już nie ten sam🙈 🤗. Za chwilę upłynie 6 tygodni od czasu porodu, tym samym powoli planuję zwiększyć obroty (oczywiście za zgodą lekarza). Przygotowuję też dla Was WIELKIE WYZWANIE, które planowo ruszy z początkiem lipca❤️ Głowa pełna pomysłów, jak to na sportowca przystało, dlatego będzie się działo! Kocham aktywność fizyczną i trenuję przede wszystkim dla ZDROWIA i mam nadzieję, że podzielicie ze mną tę pasję🤗 Dajcie znać w komentarzu, kto będzie ze mną w wyzwaniu 🙏❤️ ——- #annalewandowska #workoutplan #dietandtrainingbyann #momlife #momoftwo #healthyteam #postpregnancy

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj