News

Anna Mucha w szpitalu przez dietę? Prawda jest zupełnie inna

Anna Mucha w szpitalu przez dietę? Prawda jest zupełnie inna

Fot. Instagram.com/taannamucha

Anna Mucha trafiła niedawno do szpitala przez dietę? Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna. Co tak naprawdę się stało?

Cleo zrobi to jako pierwsza w Polsce! Dobry pomysł? >> 

Anna Mucha w szpitalu?

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Anna Mucha niedawno trafiła do szpitala z powodu stosowania diety pudełkowej.

Po kilku miesiącach stosowania diety pudełkowej, krótko mówiąc wysiadała mi wątroba, albo tarczyca zaczęła się buntować i lądowałam w szpitalu. Nie jest to kwestia jednej firmy cateringowej. Nie jest to kwestia smaku. (…)  – miała powiedzieć na Instagramie Anna Mucha.

Taniec z Gwiazdami 10: są pierwsi uczestnicy! >> 

Okazuje się, że prawda na temat aktualnego stanu zdrowia Anny Muchy jest zupełnie inna. Po pojawieniu się ostatnich plotek na jej temat, aktorka dostała od fanów mnóstwo wiadomości i postanowiła w końcu skomentować doniesienia na swój temat. Powiedziała, że czuje się dobrze. Chciała tylko przestrzec wszystkich przed gotowymi dietami:

Kochani, ponieważ dochodzą do mnie wiadomości, które są rozczulające, ale jednocześnie oparte o niezrozumianą zupełnie i wyssaną z czyjejś wyobraźni i palca plotkę, jakobym się znalazła w szpitalu. Otóż tak, kiedyś bywałam w szpitalu, jako odwiedzający, jako chora, ale to nie jest rzecz, którą się jakoś szczególnie chwalę. (…) Tylko chciałam was uprzedzić, że diety pudełkowe to zło i nie robią fajnie. A że byłam kiedyś w szpitalu? Byłam kiedyś w szpitalu, w tej chwili jestem w drodze do Radomia. (…) A poza tym, naprawdę, czy wy myślicie, że gdybym trafiła do szpitala, to pierwsze co bym zrobiła, to was informowała o tym i wzięła Instagram? Eeee… nie. (…) Buziaczki dla wszystkich, którzy czytają ze zrozumieniem. I słuchają. – powiedziała Anna Mucha na InstaStory.

Myślicie, że diety pudełkowe to naprawdę takie zło? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

dzisiaj tak się czuje ... ? i jakoś wyjątkowo lubię to zdjęcie ??‍♀️?? #mood

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

idzie nowe... głowa pełna pomysłów ? ?

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.