News

Cleo zrobi to jako PIERWSZA W POLSCE. Dobry pomysł?

Cleo zrobi to jako PIERWSZA W POLSCE. Dobry pomysł?

Fot. Instagram.com/cleo_don

Cleo zrobi to jako pierwsza w Polsce! Wokalistka pochwaliła się nowym projektem m.in. na Instagramie. Dobry pomysł?

Open’er Festival 2019: 4 rzeczy, które zapamiętamy z tegorocznej edycji >> 

Cleo – nowa płyta

Nie jest tajemnicą, że Cleo szykuje się do wydania nowego materiału. Jako pierwszy singiel, który promuje nowe wydawnictwo wokalistki zapowiadano Za Krokiem Krok. Pod oficjalnym teledyskiem do kawałka możemy przeczytać, że nowa płyta Cleo będzie niezależnym projektem, w którym artystka wraca do swoich muzycznych korzeni. Cleo zapowiedziała, że „całość będzie utrzymana w konwencji vintage z elementami funku, soulu muzyki lat 60’tych itd.”.

Salvatore Ganacci: kim jest najbardziej szalony DJ świata? >> 

Cleo postanowiła zrobić fanom niespodziankę i niedawno ogłosiła, że zamiast jednej płyty wyda dwa krążki na raz! Oba albumy pojawią się w tym samym czasie, ale będą zupełnie różne muzycznie. Pierwszy będzie bardziej nowoczesny. To na nim mamy usłyszeć m.in. kawałki Łowcy GwiazdWRRRA. Druga płyta za to zostanie utrzymana w oldschoolowym klimacie jak z singla Za Krokiem Krok

(…) Jestem wewnętrznie podzielona, kocham jedno i drugie, czuję klimaty housowe, trapowe, popowe, ale również kocham funk, soul i r’n’b z których się wywodzę. Nie mogłam się zdecydować więc dam Wam dwa niezależne projekty. Będziecie mogli ocenić która Cleo bardziej Wam pasuje (…) – napisała Cleo.

Wokalistka poinformowała też, że wydanie dwóch płyt jednocześnie to jej największy projekt do tej pory i ostatni, który realizuje w takiej formie.

Billie Eilish w wersji Harry Potter to hit! >> 

Cleo będzie pierwszą artystką w Polsce, która wyda jednocześnie dwie różne płyty. Wersje dwupłytowe albumów muzycznych pojawiają się u nas co jakiś czas, ale jeszcze nikt nie wydał dwóch samodzielnych krążków w jednym czasie. 

Kiedy premiera nowej płyty Cleo? Krążek ma pojawić się jesienią 2019 roku. We wrześniu ruszy limitowany preorder obu albumów.

Czekacie na nowe płyty Cleo?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Muszę powiedzieć Wam coś WAŻNEGO. Postanowiłam wydać na raz dwie płyty, zupełnie inne od siebie. Jedna będzie obfitowała w nowoczesne brzmienie jak Łowcy Gwiazd, druga natomiast będzie powrotem do oldschool'owych klimatów takich jak "Za Krokiem Krok". Jestem wewnętrznie podzielona, kocham jedno i drugie, czuję klimaty housowe, trapowe, popowe, ale również kocham funk, soul i r'n'b z których się wywodzę. Nie mogłam się zdecydować więc dam Wam dwa niezależne projekty. Będziecie mogli ocenić która Cleo bardziej Wam pasuje. We wrześniu wystartuje limitowany preorder na obie płyty. To będzie mój największy z dotychczasowych projektów i ostatni w takiej formie. ✌❤

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.