News

Antek Królikowski: awantura z ojcem Opozdy zakończona wystrzałem z broni. Co się stało?

Antek Królikowski: awantura z ojcem Opozdy zakończona wystrzałem z broni. Co się stało?

fot. Instagram.com/antek.krolikowski

Antek Królikowski zabrał głos w sprawie wydarzeń z udziałem swojego teścia. Media obiegły informacje o strzelaninie.

Joanna Opozda jest w ciąży. Mama aktorki potwierdza i wyjawia prawdę o mężu >> 

Joanna Opozda – ojciec aktorki strzelał do rodziny? Aktorka komentuje

Od dłuższego czasu mówi się o konflikcie w rodzinie Opozdów, w który jest zaangażowany Antek Królikowski. Teść aktora udostępnił nagrania z interwencji w jego domu w Busku-Zdroju. Jak opisuje portal Onet, na jednym z filmików miał zostać zarejestrowany atak Dariusza Opozdy na żonę i córkę; mężczyzna miał wystrzelić z broni palnej w stronę drzwi. Wideo zostało już usunięte z profilu mężczyzny. 

W rozmowie z serwisem Pudelek żona Antka Królikowskiego potwierdziła informacje o wydarzeniach. Joanna Opozda dodała, że jest „zdruzgotana”. W rozmowie z Plejadą 33-latka przekazała, że „tym tematem się zajmuje prokuratura”.

Portal Pudelek cytuje st. asp. Tomasza Piwowarskiego, który powiedział:

Jedna i druga strona powiadamiała policję. (…) To w jaki sposób doszło do strzałów też jest przedmiotem naszych ustaleń, mogła być to broń hukowa, broń czarnoprochowa lub broń palna. Sprawdzamy czy miał pozwolenie, jaki był to rodzaj broni oraz czy otworzył ogień, czy był to strzał niekontrolowany.

Joanna Opozda i Antek Królikowski: imię dziecka ujawnione >>

Antek Królikowski komentuje skandal z udziałem teścia

Antek Królikowski skomentował wydarzenia na swoim InstaStory.

Emocje jeszcze nie opadły do końca, co się wczoraj wydarzyło. W każdym razie pokażę wam tutaj, jak byłem świadkiem, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę, przeleciał nad głową szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O., z Buska-Zdroju. Udostępnimy dziś dowody w sprawie o próbę zabójstwa. Dariusz O. z Buska-Zdroju uzbrojony i niebezpieczny w dalszym ciągu przebywa na wolności – przekazał.

Aktor nie ukrywa, że jest zawiedziony działaniami policji.

I bardzo dziwi mnie to, dlaczego policja w Busku bada to, czy pan Dariusz ma pozwolenie na broń, jaka to broń, a nie to, że wczoraj o mały włos nie zabił niewinnych ludzi. Co ten człowiek robi na wolności, ja się pytam?!

Antek Królikowski udostępnił filmiki i opisał jak wyglądało spotkanie z teściem.

Ten zły człowiek z balkonu wyrzucił z domu swoją żonę (moją teściową) i zamieszkał z kochanką, którą przywlókł sobie z Madagaskaru. Pojechałem wczoraj do Buska-Zdroju pomóc mamie przewieźć jej rzeczy. Kolejny film (...) nakręcił pan Dariusz O., który rejestrował i komentował sytuację z balkonu. Kiedy w końcu udało nam się wejść do domu pani Małgosi (obok stała policja, która nie reagowała, bo wszystko odbywało się zgodnie z prawem), pan Dariusz powiedział: ‘Każdy, kto teraz wyjdzie piętro wyżej, nie wyjdzie stąd’. Na kolejnym filmie widać kochankę pana Dariusza, której Opozda nakazuje ‘przynieść pistolet’. Ta niechętnie wykonuje rozkaz, przy okazji informując go, że po drugie stronie drzwi znajduje się również matka Dariusza O., na co on odpowiada: ‘No i co?’. W asyście policji chcieliśmy dostać się do mieszkania pani Małgorzaty. Dariusz wiedział, że będzie zaraz strzelać, nie chcąc przypadkowo zabić swojej matki, kazał jej odejść od drzwi – informował Antek Królikowski.

Aktor udostępnił screeny, w których cytuje rozmowę teścia z partnerką:

- I teraz przynieś pistolet.

- Ale tam jest mama twoja.

- No i co.

Joanna Opozda o trudnej ciąży. 'W moim przypadku wiąże się z wieloma komplikacjami' >> 

Antek Królikowski pokazał co działo się po drugiej stronie drzwi. W relacji czytamy, że „kula przebiła ścianę”, co ma też pokazywać jedno z ujęć na filmiku.

Tyle dowodów, świadków, a policja w Busku-Zdroju zastanawia się, jaka to broń i czy pan Dariusz Opozda ma na nią zgodę? Czy to jest normalne? – pytał mąż Joanny Opozdy.

Dariusz O. jest człowiekiem niebezpiecznym, niezrównoważonym. Od początku całej historii kłamie. (…) Kobiety, które były z nim na posesji, to jego rodzone siostry. Katarzyna W. i Edyta L. Obie panie są równie niebezpieczne. Na kolejnym filmie widać, jak pani Edyta L. uderza w mamę i Olę, nie pozwala właścicielce budynku, tj. pani Małgosi wejść do swojego mieszkania. Dochodziło do rękoczynów... – dodał.

W kolejnej relacji Antek Królikowski napisał:

Dowodów jest, jak widzicie, masa. Zaplanowana z zimną krwią próba morderstwa. Kochanka (24-letnia Magdalena W.), która najpierw zajmuje mieszkanie pani Gosi, a później przynosi broń temu szaleńcowi, również powinna ponieść konsekwencje swoich działań. Mam nadzieję, że pani Magdalena W. również pójdzie siedzieć za współudział. Gdyby była osobą poczytalną, nie przyniosłaby broni temu wariatowi... Doskonale wiedziała, co on planuje. Magdalena nie działa pod przymusem. Wszystko robiła z własnej woli.

Joanna Opozda znalazła hejterkę, która wysyła obrzydliwe wiadomości. Pokazała dane >> 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska komentuje sprawę z teściem Antka Królikowskiego

Dziennik Fakt skontaktował się z mamą Antka Królikowskiego i poprosił o komentarz. Małgorzata Ostrowska-Królikowska krótko odniosła się do dramatycznego incydentu.

To się nie mieści w moim pejzażu wewnętrznym – powiedziała.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.