News

Antek Królikowski wyciąga działa w sprawie syna przeciwko Joannie Opozdzie?

Antek Królikowski wyciąga działa w sprawie syna przeciwko Joannie Opozdzie?

fot. Instagram.com/antek.krolikowski/asiaopozda

Nie milkną doniesienia na temat sporu między Antkiem Królikowskim a Joanną Opozdą. Mówi się, że, w porozumieniu z adwokatem, aktor wysłał swojej byłej partnerce pismo.

Antek Królikowski udzielił kolejnego wywiadu. Chce walczyć o syna >> 

Antek Królikowski i Joanna Opozda zostali rodzicami 22 lutego 2022 roku. Od momentu kiedy Vincent przyszedł na świat, aktorka publikuje na Instagramie zdjęcia i filmiki z dzieckiem, ale nie odsłania jego twarzy.

Antek Królikowski ma być niezadowolony z faktu, że Asia Opozda reklamuje produkty w sieci z udziałem chłopca.

Od początku uzgodnili, że będą dbali o prywatność syna. I jeśli wrzucają do sieci zdjęcia z nim, to zasłaniają mu buźkę. I robią tak. Ale Instagram Asi i tak pełny jest zdjęć z Vincentem, które są reklamowymi postami różnych produktów. Antkowi nie podoba się, że ona wykorzystuje do tego dziecko – cytuje osobę z otoczenia byłej pary Super Express.

Właśnie z tego powodu 33-letni aktor miał wysłać do żony pismo przedprocesowe.

Antek Królikowski udzielił wywiadu. Uważa, że Joanna Opozda 'pozbawia' go pracy i 'szczuje' jego rodzinę >> 

Antek Królikowski wysłał do Joanny Opozdy pismo przedprocesowe? 

Czytamy, że redaktorom dziennika udało się ustalić, że Antek Królikowski podjął kroki prawne, żeby zadbać o prywatność syna. Miał wysłać do Joanny Opozdy pismo przedprocesowe wzywające do zaprzestania angażowania dziecka do kampanii reklamowych zamieszczanych na jej profilu.

Adwokat Antka Królikowskiego miał stwierdzić, że takie działania powinny być uzgadniane z ojcem, więc posty Joanny Opozdy naruszają prawa Królikowskiego do wykonywania władzy rodzicielskiej, a w szczególności do podejmowania decyzji w tak istotnej sprawie jak wizerunek niemowlęcia.

Antek Królikowski pokazał screeny z alimentami. To dlatego komornik zajął jego konto? >>

Super Express podaje, że Antek Królikowski stara się też o sądowne uzgodnienie widzeń z dzieckiem, bo – jak twierdzi – Joanna Opozda wciąż mu je utrudnia.

Tabloid cytuje wypowiedź Joanny Opozdy:

Nigdy nie pokazuję wizerunku syna, ale prawdą jest, że ojciec dziecka nie partycypuje w kosztach dziecka. Na tę chwilę jestem jedyną osobą, która utrzymuje synka, cała opieka również spoczywa na mnie.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub 7 sierpnia 2021 roku. Rozstali się przed narodzinami syna.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.