News

Antek Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie?

Antek Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie?

Fot. Instagram.com/antek.krolikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie? Plotki na ten temat krążą od dłuższego czasu. Niedawno spekulacje o tym, że są razem znowu się pojawiły.

Dlaczego Antek Królikowski i Joanna Opozda zerwali? „Kocha inną, swoją byłą" >> 

Pod koniec roku Joanna Opozda ogłosiła, że ona i Antek Królikowski się rozstali. Związek zakończył się po kilku miesiącach. Przypomnijmy, że aktor oficjalnie potwierdził, że spotyka się z Asią Opozdą w lipcu 2020 roku.

Antek Królikowski i Joanna Opozda są w związku?

W lutym portale donosiły, że para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę. Informator miał zdradzić serwisowi Pudelek.pl, że Antek Królikowski przyjeżdża do swojej byłej partnerki z kwiatami i błaga ją o wybaczenie. Jakiś czas później w internecie opublikowano ich zdjęcia ze wspólnego wyjazdu do Zakopanego.

Niedawno Joanna Opozda zorganizowała Q&A na Instagramie. Jeden z fanów zapytał ją: Gdzie jest Antek? W odpowiedzi, 32-latka oznaczyła Królikowskiego w relacji z podpisem: Gdzie jesteś?

Sam zainteresowany odpowiedział na to pytanie na swoim profilu.

W kuchni, a co? – napisał Antek Królikowski, dodając rozbawioną emotikonkę.

Jego post udostępniła u siebie Joanna Opozda z komentarzem:

A nic, pytają o Ciebie.

InstaStory wzbudziły podejrzenia, że Antek Królikowski i Asia Opozda ponownie są w związku.

Antek Królikowski i Joanna Opozda znów SĄ PARĄ?! Spędzili wspólnie urlop >> 

Przed rozstaniem para dzieliła się w mediach społecznościowych wspólnymi zdjęciami i filmikami. Wygląda na to, że teraz ani Joanna Opozda, ani Antek Królikowski nie będą zdradzać szczegółów na temat życia prywatnego.

Wiem, że niektórzy nie mają problemu z opowiadaniem w mediach o swoich związkach, chorobach, problemach rodzinnych itd., ale ja tak nie potrafię. Wręcz nie rozumiem takich zachowań. Po prostu nie czuję potrzeby dzielenia się wszystkim ze wszystkimi. Uczę się na swoich błędach. Dzisiaj wiem, że pewne sprawy lepiej zatrzymać dla siebie – cytuje niedawną rozmowę aktorki z Twoim Imperium Jastrząb Post.

Sądząc po moich wcześniejszych odpowiedziach, łatwo się domyślić, że nie odpowiem na to pytanie – dodała gwiazda, pytana o relację z Antkiem Królikowskim.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.