Reklama
placeholder
News

Glik, Rozenek, Maffashion – celebryci 'niszczą' Antka Królikowskiego w komentarzach

Glik, Rozenek, Maffashion – celebryci 'niszczą' Antka Królikowskiego w komentarzach

fot. Wikimedia Commons/Светлана Бекетова/Instagram.com/antek.krolikowski/m_rozenek/maffashion_official

Reklama
Reklama
placeholder

Po tym jak Antek Królikowski ogłosił walkę sobowtórów Władimira Putina i Wołodymira Zełenskiego na gali federacji, której jest włodarzem, spadła na niego ogromna fala krytyki. Na aktorze suchej nitki nie zostawili nie tylko fani, lecz także koledzy z branży.

Antek Królikowski zapowiedział walkę sobowtórów Putina i Zełenskiego. Burza w sieci >> 

Pomysł organizacji starcia między prezydentami Rosji a Ukrainy, w kontekście trwającej wojny między tymi państwami, odbił się szerokim echem nie tylko w polskich, lecz także zagranicznych mediach. Internauci nie kryją oburzenia „prowokacją”, która miałaby mieć miejsce na pierwszej gali Royal Division. Prezydent Opola, w którym miała odbyć się impreza, zapowiedział, że nie pozwoli, żeby gala się odbyła.

Antek Królikowski: walka sobowtórów Putin vs Zełenski – komentarze gwiazd

Negatywne komentarze pod postami Antka Królikowskiego zostawiło wiele znanych osób. Swoje oburzenie wyrazili zarówno pod wpisem zapowiadającym walkę sobowtórów Zełenskiego i Putina, jak i tym z oświadczeniem, które po wybuchu kontrowersji wydał Królikowski. 

Tak Antek Królikowski tłumaczy się z walki Putin vs Zełenski. Wydał oświadczenie, fani są wściekli >> 

To co się dzieje na Ukrainie, inwazja Rosji to nie jest rozrywka, to nie jest gra komputerowa, to są prawdziwe życia, prawdziwe tragedię, realne cierpienie i śmierć! Obracanie obecnej sytuacji w żart czy rozrywkę jest prymitywne, niemoralne, podłe i tak strasznie słabe! Wstyd! Wstyd! Wstyd! – skomentowała Anja Rubik.

Cytując mądrzejszych: „Idź do lasu, wybierz jakieś ładne drzewo, weź rozbieg i przypier*ol”. Wstyd – napisał Alan Andersz.

Bardzo głośno było o wpisie Kamila Glika, który, reagując na wpis Antka Królikowskiego, nie przebierał w słowach:

Ciebie popie***iło do końca, idioto? Sz**am i rz***m na ciebie.

Antek Królikowski 'potężnym włodarzem' nowej federacji freak fight. Kiedy gala i kto wystąpi? >>

Antku od rozpoczęcia wojny jesteśmy bombardowani, widokami po których wielu z nas nie śpi, mną bardzo mocno wstrząsnęła fotografia kilkudniowych bliźniąt leżących w schronie w piwnicy, zamiast w czystym i ciepłym łóżeczku w domu i pomyślałam wtedy o Twoim Vincencie, że ma szczęście, że urodził się w spokojnej Polsce. Wczorajsze obrazy z Buczy wstrząsnęły całym światem i coraz mocniej obudziły się demony strachu przed 3 wojną światową, a Ty wraz z Twoim otoczeniem (niby z wku**u) wymyślacie jakąś patogale z tym idiotycznym pomysłem z sobowtórami. (…) Samo wykorzystywanie elementu tej zbrodni na ludzie Ukrainy jest w opór słabe. (…) Antek zmień na chwilę otoczenie. Może Twoi koledzy, lub ci, o których myślisz że są przyjaciółmi - jednak nimi nie są. Pogadaj z tymi, którzy naprawdę Ci dobrze życzą, bo parę Twoich ostatnich akcji z tą na czele, pokazuje, że nie masz tam na kogo liczyć. a jeżeli jest w Tobie tyle złości, to może zostań wolontariuszem w punkcie pomocowym dla Ukrainy (…) – pisze Małgorzata Rozenek pod postem z oświadczeniem Antka Królikowskiego.

Pogubiłeś się, ale to nie wstyd poprosić o pomoc. Nigdy nie jest za późno, by wyciągnąć wnioski i zacząć pracę nad sobą. Na pewno są osoby, którym na Tobie zależy i cierpią, gdy widza co się z Tobą ostatnio dzieje, pomyśl o nich. Usuń to wszystko i udaj się do lekarza. Zrób przerwę od mediów. Kamery nie uciekną. Dla dobra samego siebie i wszystkich dookoła – dodała Sandra Kubicka.

Kiedy Ty zaczniesz w końcu odróżniać co jest dobre, a co złe?! Nie widzisz tych wszystkich jednoznacznych komentarzy i opinii osób, które kiedyś w Ciebie wierzyły?! Ludzie, z którymi teraz się zadajesz najwyraźniej próbują Cię odsunąć od wartości, którymi kiedyś się kierowałeś i zarobić na Twojej głupocie! OBUDŹ SIĘ WRESZCIE CHŁOPIE! – stwierdził Rafał Maślak.

Antek Królikowski spotkał się z polskim ochroniarzem Oszusta z Tindera [ZDJĘCIA] >> 

Na InstaStory oświadczenie Antka Królikowskiego skomentowała Maffashion:

To jest inny stan umysłu. Czytam i z każdym kolejnym zdaniem ogarnia mnie coraz większy wk(#%^. Według Antka to cały świat (nie tylko Polska) jest w błędzie i wyciągnęła pochopne wnioski… Post zaczyna się od „przepraszam”, a kończy na „przyspieszamy naszą akcję”. Akcję, która tak wszystkich boli, rani, czują niesmak, oburzenie i wstyd. Piszę to w emocjach o 3:00 w nocy. A może to my wszyscy jesteśmy z głupi na inteligentny pomysł tej „federacji”?

Wcześniej Julia Kuczyńska o planowanej walce sobowtórów napisała:

Obudziłam się i żałuję, że jednak jeszcze nie śnię. Antek! Miej litość.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama