Reklama
placeholder
News

Tak Antek Królikowski tłumaczy się z walki Putin vs Zełenski. Wydał oświadczenie, fani są wściekli

Tak Antek Królikowski tłumaczy się z walki Putin vs Zełenski. Wydał oświadczenie, fani są wściekli

fot. Instagram.com/antek.krolikowski

Reklama
Reklama
placeholder

Antek Królikowski wydał oświadczenie w sprawie walki sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Po wpisie na aktora po raz kolejny spadła fala krytyki.

Antek Królikowski zapowiedział walkę sobowtórów Putina i Zełenskiego. Burza w sieci >> 

Antek Królikowski – walka sobowtórów Putina i Zełenskiego na Royal Division

Antek Królikowski zapowiedział walkę między sobowtórami prezydentów Rosji i Ukrainy na pierwszej gali Royal Division. Włodarz federacji podkreślił, że dochód z freak fightu zostanie przeznaczony na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

Pomysł zorganizowania takiego starcia, w kontekście trwającej wojny w Ukrainie, która w lutym 2022 roku została zaatakowana przez Rosję, spotkał się z ogromną krytyką. Pod adresem Antka Królikowskiego pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy. Zszokowani zachowaniem 33-latka byli nie tylko fani, lecz także znajomi z show-biznesu.

Swoje oburzenie wyraziły m.in. władze uniwersytetu, gdzie odbyła się konferencja federacji.

O zamiarze zorganizowania walki między sobowtórami Putina i Zełenskiego nie wiedzieli inni zawodnicy Royal Division.

Gdybym wiedział, że do promowania zostanie użyta obecna tragiczna sytuacja w Ukrainie, nie wziąłbym udziału w tym przedsięwzięciu – mówił Michał Janicki w rozmowie z portalem Pudelek.

Antek Królikowski 'potężnym włodarzem' nowej federacji freak fight. Kiedy gala i kto wystąpi? >>

Antek Królikowski – prezydent Opola nie zgadza się na walkę sobowtórów  

Pierwsza gala Royal Division miała odbyć się 30 kwietnia w Opolu. Prezydent Opola zabrał głos na temat planowanej walki sobowtórów Putina i Zełenskiego: 

Nie ma mojej zgody na galę MMA, której elementem miałaby być walka pomiędzy pseudoputinem, itd.

Opole pomaga Uchodźcom i walczącym Ukraińcom, podobnie jak Polska. I będziemy to robić dalej.

Organizatorzy pseudogali nie uprzedzali miasta o tak paskudnych pomysłach. Na pewno na to nie pozwolimy.

Wydałem już polecenie uniemożliwienia realizacji tego idiotycznego pomysłu w Opolu - dodał prezydent. 

Glik, Rozenek, Maffashion – celebryci 'niszczą' Antka Królikowskiego >>

Antek Królikowski – oświadczenie ws. walki sobowtórów Putina i Zełenskiego

Antek Królikowski wydał oświadczenie, dotyczące tej „prowokacji”:

Przepraszam Was, że nasza inicjatywa wzbudziła tyle emocji. Chętnie Was wprowadzę w kulisy naszych działań, żebyście wiedzieli, co nas motywuje i jak chcemy nieść pomoc Ukrainie. Rozumiem Wasze zaniepokojenie tą prowokacją, ale wierzę że ta inicjatywa, w efekcie przyniesie wiele dobrego, bo przecież żadnej realnej walki sobowtórów nie będzie!

Na wstępie podkreślę, że celem jest zebranie funduszy na pomoc Ukrainie a cała akcja trzymana była w tajemnicy, nawet przed innymi uczestnikami występującymi pod szyldem federacji @royaldivision_official.

Nasza prowokacja wynika z tego, że w dzisiejszym świecie największą oglądalność i największe zasięgi, a co za tym idzie, największe możliwości finansowe dają kontrowersje, bo to one są dziś najbardziej pożądane przez Was, naszych odbiorców o czym świadczy ogromny szum medialny. Chcemy zwrócić uwagę na to co wyprawia się na Ukrainie i możemy zapewnić realną pomoc. To jest cel naszej akcji – zebranie środków na pomoc przyjaciołom z Ukrainy, z którymi jesteśmy całym sercem.

Spotkanie, do którego miało dojść pomiędzy Umitem (uchodźca ze wschodu, sobowtór prezydenta Ukrainy) a Sławkiem z Polski (sobowtór skompromitowanego prezydenta Rosji), nigdy nie miało mieć nic wspólnego z walką. Podkreślam, bo chyba tego tu zabrakło. Zaplanowana jest symboliczna akcja. Jestem aktorem, filmowcem, nie zajmuje się zawodowo sportem, ale kiedy poznałem historie tej niezwykłej przyjaźni dwóch sobowtórów, wiedziałem, że musi usłyszeć o niej świat. Chyba się udało, chociaż poziom nienawiści skierowany w naszym kierunku mocno nas zaskoczył.

Jak wielu artystów z całego świata i ja chciałem wesprzeć wschodnich przyjaciół, wykorzystując najlepiej możliwości jakie mam. Bardzo mi przykro ze projekt został tak oceniony i wzbudził tyle trudnych emocji, a pojawiający się hate utrudnia nam ten artystyczny przekaz. Mimo to, zależy mi, aby dać mu wyraz i zrealizować cel, którym jest pomoc obywatelom Ukrainy. W związku z tym przyspieszamy naszą inicjatywę. Będziecie mogli ją zobaczyć już w najbliższą sobotę podczas drugiej konferencji. (…) – czytamy.

Antek Królikowski spotkał się z polskim ochroniarzem Oszusta z Tindera [ZDJĘCIA] >> 

Wyjaśnienia Antka Królikowskiego nie usatysfakcjonowały jego obserwatorów. Pod postem znowu pojawiły się negatywne komentarze od oburzonych osób, wielu chce, żeby Królikowski po prostu wycofał się z inicjatywy.

Chcesz pomóc, to pomagaj, ale nie rób z tego szopki, bo to poniżej wszystkiego.

Dopiero to ujrzałam i nie wierzę własnym oczom. Jak można?! Kończ waść, wstydu oszczędź.

To nie „my nie zrozumieliśmy" o co ci chodzi, tylko Ty nie rozumiesz, co to przyzwoitość.

Wytłumaczyłeś się z g**na najgorzej jak się dało…

Robisz wstyd na cały świat, zamilcz i usuń te posty – to tylko część wpisów zszokowanych internautów.

Antek Królikowski syna zobaczył dopiero po aferze? Skomentował plotki o porzuceniu Joanny Opozdy >> 

Na profilu @royaldivision_official na Instagrami znalazło się wyjaśnienie:

Podkreślamy, że zaplanowana prowokacja nie ma nic wspólnego z walką obu Panów na arenie 30.04 ani nie miała na celu nikogo obrazić!

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama