Reklama
placeholder
News

Antek Królikowski nosi… obrączkę? O co chodzi?

Antek Królikowski nosi… obrączkę? O co chodzi?

Fot. Instagram.com/antek.krolikowski

Reklama
Reklama
placeholder

Antek Królikowski nosi obrączkę? Na palcu aktora niedawno pojawiła się biżuteria, która sugeruje, że wziął ślub. O co chodzi?

Dziewczyna Antka Królikowskiego nie wstydzi się miłości na Instagramie! >> 

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska wzięli ślub?

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska są parą od marca 2019 roku. W jednym z wywiadów 30-letni aktor potwierdził, że jest zakochany, ale zapewnił, że w przeciwieństwie do jego poprzedniego związku z Julią Wieniawą, relacja z nową dziewczyną nie będzie medialna.

Antek Królikowski pojawia się z Kasią Dąbrowską na oficjalnych imprezach, na jego Instagramie znajdziemy też fotki z ukochaną. W sierpniu jedno zdjęcie mocno zszokowało fanów – na fotce Antek i Kasia pozują w ślubnych stylizacjach. Jak się później okazało aktor razem ze swoją dziewczyną bawił się na Friends Fest. To właśnie na imprezie dla fanów serialu Przyjaciele zrobił sobie ślubną fotkę. ;-) Antek i Kasia odegrali role Rossa i Rachel, którzy powiedzieli sobie „tak” w Las Vegas.

Antek Królikowski i ślub w Las Vegas!? Aktor zaszalał z nową dziewczyną >> 

Niedawno plotki o tym, że Antek Królikowski został mężem Kasi Dąbrowskiej znowu wróciły. 30-latek wrzucił na Instagram zdjęcie z Magdaleną Lamparską i Maciejem Nawroskim. Nietrudno zauważyć, że na serdecznym palcu Królikowskiego lśni… obrączka!

Czy to znaczy, że Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska wzięli ślub? Sam aktor nie skomentował plotek na ten temat, ale wszystko wskazuje na to, że obrączka na jego palcu to tylko charakteryzacja do nowej produkcji. Zresztą „osoba z otoczenia aktora” miała powiedzieć w rozmowie z portalem Pudelek.pl, że obrączka to tylko "rekwizyt". 

(...) Antek nie wziął żadnego ślubu – czytamy.

A szkoda, bo tworzą bardzo ładną parę. ;-) 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama