Reklama
placeholder
News

Ariana Grande i gwiazda BTS na wspólnej focie!

Ariana Grande i gwiazda BTS na wspólnej focie!

Fot. Instagram.com

Reklama
Reklama
placeholder

Ariana Grande i gwiazda BTS na wspólnej focie. Artyści spotkali się na jednym z koncertów. Zobaczcie ich zdjęcie!

BTS nagrają kawałek z Billie Eilish? Co już wiemy? >> 

Ariana Grande i Jungkook – wspólne zdjęcie

Ariana Grande i k-popowy zespół BTS to prawdziwe gwiazdy. Niedawno amerykańska piosenkarka i Jeon Jungkook z południowokoreańskiej grupy spotkali się. Jungkook wybrał się na koncert Grande, który odbył się 7 maja 2019 roku w Kalifornii. Po występie artystka zobaczyła się z członkiem BTS za kulisami. Gwiazdy zrobiły sobie też wspólną fotkę, którą Ariana wrzuciła na swój Instagram.

(…) Dziękuję bardzo za to, że przyszedłeś na mój show, Jungkook. To znaczy dla mnie bardzo wiele. Kocham Cię bardzo – napisała Ariana pod postem.

BTS i Halsey: piosenka Boy With Luv już w sieci! >> 

Jungkook jakiś czas po spotkaniu też napisał kilka słów o Arianie Grande:

(…) Wiele się nauczyłem po obejrzeniu jej na scenie. Jej występy to dla mnie wyzwanie. Będę pracował jeszcze ciężej – napisał Jungkook.

Ariana Grande w Polsce: kto będzie gościem specjalnym? >> 

Kiedy tylko w sieci pojawiło się wspólne zdjęcie Ariany Grande i muzyka z BTS, zaczęły się plotki, że być może artyści niedługo nagrają wspólny singiel. To prawdopodobne. BTS wypuścili niedawno kawałek z Halsey, mówi się, też o ich współpracy z Billie Eilish, więc być może i z Arianą Grande coś nagrają… ;-) 

Przypominamy, że najlepsze k-popowe klipy możecie zobaczyć w programie K-pop Non-Stop. Emisja  w każdą niedzielę o 9.00, we wtorek o 23.00 i w czwartek o 13.00 na naszej antenie! 

Chcielibyście usłyszeć duet Ariany Grande i BTS?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama