News

Arka Noego: jak dziś wyglądają dzieci z pierwszego składu?

Arka Noego: jak dziś wyglądają dzieci z pierwszego składu?

fot. arkanoego.pl/Instagram.com/arkanoego_band

Jak dziś wyglądają dzieci z pierwszego składu Arki Noego? Znany zespół działa już od ponad 20 lat!

Arka Noego działa od 1999 roku i wykonuje piosenki o tematyce religijnej. Grupa zdobyła dużą rozpoznawalność nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Zespół sprzedał ponad 7 milionów płyt, a ich piosenki przetłumaczono na takie języki jak angielski, niemiecki, hiszpański, ukraiński, czeski, szwedzki, a nawet japoński.

Założycielem grupy jest Robert Friedrich, który ma siedmioro dzieci – 31-letnią Marię „Maję”, 29-letnią Wiktorię, 27-letnią Różę, 23-letniego Franciszka, 20-letniego Brunona, 18-letniego Henryka i 15-letniego Urbana. Jest także dziadkiem dla jedenaściorga wnucząt :-).

Arka Noego nie chodziła na religię. Zaskoczeni? >>

Arka Noego: jak dziś wyglądają dzieci z pierwszego składu?

W pierwszym składzie Arki Noego znaleźli się m.in. Maria, Viki i Róża Friedrich, Kasia i Ola Malejonek, Halszka i Malwina Starosta, Martyna i Dominik Szczepaniak oraz Mikołaj Pospieszalski.

Z informacji dostępnych w internecie wynika, że Mikołaj Pospieszalski, Kasia i Ola Malejonek oraz Martyna i Dominik Szczepaniak nadal zajmują się muzyką. Maria „Maja” Friedrich została mamą i prowadzi firmę, która produkuje banery. Róża Friedrich w opisie na swoim profilu na Instagramie przedstawia się jako „żona, matka, mama, florystka, aktorka, przyjaciółka, bizneswoman”. 

O pozostałych członkach Arki Noego nie ma dostępnych informacji. 

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie dzieci z Arki Noego po 20 latach od rozpoczęcia działalności zespołu. Grupa zebrała się w grudnia 2019 roku na nagranie świątecznego programu.

Zbuntowany Anioł: Milagros i Ivo na wspólnym zdjęciu 21 lat później! Bardzo się zmienili? >>

Poznajecie swoich ulubionych członków? :-)
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.