News

Koncert Artyści Przeciw Nienawiści ONLINE. Gdzie i o której transmisja?

Koncert Artyści Przeciw Nienawiści ONLINE. Gdzie i o której transmisja?

Fot. Instagram.com/artysciprzeciwnienawisci

Gdzie oglądać koncert Artyści Przeciw Nienawiści? Okazuje się, że będzie to możliwe nie tylko w Łodzi. Ci, którzy nie kupili biletów na koncert, będą mogli zobaczyć go na żywo w internecie! 

Artyści Przeciw Nienawiści – data, godzina, miejsce

Koncert Artyści Przeciw Nienawiści odbędzie się 27 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Wydarzenie, które jest protestem przeciw mowie nienawiści, zostało zorganizowane z inicjatywy Dody, która po wydarzeniach z Gdańska w czasie Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2019, postanowiła zjednoczyć polskich artystów i zaśpiewać z nimi na jednej scenie. Apel Dody spotkał się z ogromnym odzewem ze strony polskich gwiazd i ich fanów, a bilety na wydarzenie rozchodziły się w rekordowym tempie.

Artyści Przeciw Nienawiści - Doda pokazała logo koncertu >> 

Koncert Artyści Przeciw Nienawiści to nie tylko show artystyczne, lecz także panele dyskusyjne, w których wezmą udział m.in.: Red Lipstick Monster, Radek Peska, Maffashion, Podziarany Tata i Renata Kaczoruk.

Wydarzenie Artyści Przeciw Nienawiści zostało podzielone na dwie części:

14:30-18:30 panele dyskusyjne

19:00-22:00 koncert

Artyści Przeciw Nienawiści - kto zaśpiewa? Lista aktualizowana >>

Artyści Przeciw Nienawiści – kto wystąpi

Organizatorzy zapowiadają, że w Łodzi wystąpi ponad 120 gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na scenie zaśpiewają m.in.: Justyna Steczkowska, Cleo, Sarsa, Patricia Kazadi, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Margaret, Dawid Kwiatkowski, Doda, Łobuzy, Sylwia Przybysz, Zuza Jabłońska, C-BooL, Honorata Skarbek, Mandaryna, Natalia Zastępa i Peja.

Show poprowadzą: Olga Kalicka, Mariusz Kałamaga, Barbara Kurdej-Szatan, Marcin Cejrowski i Damian Michałowski, którego świetnie znacie z 4FUN.TV. 

Artyści Przeciw Nienawiści – stream na żywo

Wszyscy, którzy chcieliby zobaczyć Artyści Przeciw Nienawiści, a nie zdobyli biletów na koncert będą mieli na to szansę. Całe show będzie emitowane na żywo na portalach Onet.pl, WP.pl i w serwisie IPLA, a więc transmisję zobaczycie również poza granicami Polski.

My też będziemy dla Was relacjonować przebieg całego koncertu - nasz stream na żywo odpalicie TUTAJ >>

Wybieracie się na koncert do Łodzi czy obejrzycie koncert w domu? 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3 2 1 START! Właśnie otworzyliśmy rejestrację na aktywności w strefie edukacyjnej w ramach akcji Artyści Przeciw Nienawiści! ➡ Zarejestrować możecie się tutaj: https://apn.seebloggers.pl/ ⬅ I jeszcze raz przypominamy najważniejsze informacje: ❗ Aby wziąć udział w aktywnościach w strefie edukacyjnej musicie spełniać dwa warunki: 1. Musicie być posiadaczami biletów na koncert Artyści Przeciw Nienawiści (ID biletu będzie Waszym kluczem do rejestracji); 2. Musicie zarejestrować się poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy, do którego link podaliśmy Wam powyżej i znajdziecie go w naszym bio. ❗ Wszelkie aktywności w strefie edukacyjnej będą obywać się w godzinach 14:30 - 18:15 w dniu koncertu Artyści Przeciw Nienawiści, tj. 27 lutego 2019. ❗ Każdy uczestnik może zapisać się na maksymalnie 2 panele w ciągu dnia, które nie pokrywają się ze sobą w czasie. ❗ Liczba miejsc na aktywności w strefie edukacyjnej jest ograniczona, a podczas rejestracji obowiązuje kolejność zgłoszeń. Jeśli któryś z paneli nie jest dostępny, oznacza to, że miejsca na niego już się skończyły. ❗ Udział w aktywnościach w strefie edukacyjnej jest bezpłatny, wymagane jest tylko posiadanie biletu na koncert Artyści Przeciw Nienawiści. Powodzenia i do zobaczenia! #artyściprzeciwnienawiści #stophejt #SeeBloggersLodz #KochamLodz

Post udostępniony przez @ artysciprzeciwnienawisci

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kolejna super wiadomość związana z #artyściprzeciwnienawiści Powstał fantastyczny sztab złożony z ekspertów, organizacji i fundacji zajmujących się walką z hejtem i mową nienawiści. Jest z również nami @onet_pl i będzie walczył o zmianę poziomu komunikacji w Internecie! Wszyscy pracują właśnie nad stworzeniem programu warsztatów i paneli, które odbędą się w dniu koncertu, 27.02 w Łodzi w @atlasarena . Już niedługo przekażemy Wam wszystkie szczegóły oraz jak można rejestrować się na te spotkania. Zapraszamy wszystkich influencerów do merytorycznej współpracy - wysyłajcie swoje zgłoszenia i propozycje na anna.z@artysciprzeciwnienawisci.pl Za edukacyjny program akcji odpowiada ekipa @see_bloggers , która tworzy największe wydarzenie twórców Internetowych w Europie! #artyściprzecisnienawiści

Post udostępniony przez @ artysciprzeciwnienawisci

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj