News

Doda pokazała logo akcji Artyści Przeciw Nienawiści. Zachwycające!

Doda pokazała logo akcji Artyści Przeciw Nienawiści. Zachwycające!

Fot. Instagram.com/dodaqueen

Tragiczna śmierć Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, poruszyła wszystkich Polaków. W całej Polsce organizowano marsze, będące wyrazem buntu przeciw temu, co wydarzyło się podczas finału WOŚP w Gdańsku i przeciw wszechobecnej nienawiści. Sprzeciw wyraziło też wielu artystów, w tym Doda. Wokalistka poruszona ostatnimi wydarzeniami, postanowiła zorganizować koncert pod hasłem: Artyści Przeciw Nienawiści. Wiemy, jak wygląda logo wydarzenia!

Doda jednoczy artystów. Będzie wielki koncert? >> 

Artyści Przeciw Nienawiści – logo koncertu

Chociaż szczegóły koncertu Artyści Przeciw Nienawiści nie są jeszcze znane, to na Instagramie Dody już możemy zobaczyć logo wydarzenia. To piękny mikrofon w kształcie Polski, który ma wyłączony hejt.

Gdańsk żegna swojego prezydenta piosenką Sound Of Silence >> 

Artyści Przeciw Nienawiści – koncert

Doda do swojego projektu zaprosiła wiele gwiazd, w tym także Edytę Górniak i Justynę Steczkowską, z którymi od dłuższego czasu pozostaje w konflikcie. Wydarzenie ma pokazać, że potrafimy wyciągnąć do siebie rękę i działać dla wspólnego dobra, poza podziałami. Wszyscy razem zatrzymamy hejt. Małymi krokami, dużymi wydarzeniami! – mogliśmy przeczytać na oficjalnym Instagramie koncertu. Motywem przewodnim koncertu miałby być utwór Znak Pokoju z repertuaru zespołu Virgin.

Artyści Przeciw Nienawiści – kto wystąpi

Jak do tej pory swoje uczestnictwo w koncercie potwierdziło ponad 90 artystów! Na apel Dody odpowiedzieli m.in.: Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski, Iwona Węgrowska, Patrycja Kazadi, Enej czy Gromee. Pełną listę artystów, którzy wystąpią w niezwykłym koncercie poznamy w przyszłym tygodniu.

Jak Wam podoba się logo koncertu Artyści Przeciw Nienawiści?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oto logo koncertu „Artyści przeciw nienawiści”.

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.