News

ASAP Rocky: koncert na Openerze odwołany! Kto go zastąpi?

ASAP Rocky: koncert na Openerze odwołany! Kto go zastąpi?

fot. instagram.com/asaprocky

ASAP Rocky został aresztowany w Sztokholmie za pobicie. Raper po występie w stolicy Sztokholmu wdał się w bójkę na ulicy, a całe zdarzenie zostało nagrane.

Na wideo widać jak ASAP wdaje się w dyskusje z nieznanym mężczyzną. W pewnym momencie materiał się urywa. Potem wyraźnie widać jak ASAP Rocky i jego towarzysze biją i kopią rzeczonego człowieka, a w pewnym momencie nawet rzucają nim o ziemię (!).

Opener 2019: rozpiska godzinowa i praktyczne informacje >>

Wokalista na swoim Instagramie pokazał też filmiki z perspektywy swojego towarzystwa. Widać tam wyraźnie jak on i jego świta są zaczepiani przez dwóch mężczyzn. ASAP napisał pod jednym z wideo, że panowie byli pod wpływem narkotyków i śledzili grupę.

Raper i jego towarzysze zostali zatrzymani przez policję. Prawdopodobnie trafili za kratki na 48 godzin, a to oznacza, że ASAP Rocky może nie dotrzeć do Polski na koncert. Przypomnijmy, że artysta ma wystąpić w nocy z 4 na 5 lipca o 00:30 na festiwalu Opener w Gdyni.

Jennifer Lopez na zdjęciu z liceum! Bardzo się zmieniła >>

 

[AKTUALIZACJA 4.07 11:20]

 

ASAP Rocky - Opener: koncert odwołany

Organizatorzy wydali oficjalne oświadczenie. ASAP Rocky nie pojawi się na Openerze 2019. Niedość, że raper miał przyjechać w zastępstwie za ogłoszonego wcześniej Lil Uzi Verta, to jego koncert również został anulowany.

Organizatorzy zapowiedzieli, że jako kolejne zastępstwo pojawi się ktoś inny. O wszystkim będziemy informowali Was na bieżąco. 

 

[AKTUALIZACJA 4.07 11:32]

Organizatorzy Opener Festival 2019 poinformowali, że rapera zastapi Stormzy!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Open'er Festival (@opener_festival)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PRETTY FLACKO (@asaprocky)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj