Reklama
placeholder
News

Kim jest @atutowy, który stworzył hity Krystiana Ochmana i Taco Hemingwaya? [wiek, żona, miasto, piosenki]

Kim jest @atutowy, który stworzył hity Krystiana Ochmana i Taco Hemingwaya? [wiek, żona, miasto, piosenki]

Fot. Instagram.com/atutowy

Reklama
Reklama
placeholder

Kim jest @atutowy, który stworzył hity Krystiana Ochmana i Taco Hemingwaya? Zobaczcie czego dowiedzieliśmy się o producencie!

Krystian Ochman i jego Światłocienie to hit! Posłuchaj mieszanki opery, popu i rapu >> 

Niedawno poznaliśmy zwycięzcę 11. edycji The Voice of Poland. Najlepszym polskim głosem został Krystian Ochman. Jego debiutancki singiel – Światłocienie – błyskawicznie stał się przebojem. Utwór powstał we współpracy z Adamem Wiśniewskim, znanym jako @atutowy. Co o nim wiemy?

@atutowy – wiek, miasto

@atutowy pochodzi z Dąbrowy Górniczej. W wywiadzie dla estradaistudio producent zdradził, że jest fanem Kanye Westa, ale „zapalnikiem” do działania w muzyce był dla niego numer Breathe amerykańskiego rapera Fabolousa.

Adam Wiśniewski ukończył I stopień szkoły muzycznej. Praca w studio zafascynowała go na tyle, że po liceum wybrał realizację dźwięku na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jego praca licencjacka opierała się na produkcji stworzonej z otaczających go dźwięków.

Artysta nie zdradza swojej daty urodzenia i tego ile ma lat. 

@atutowy - piosenki 

@atutowy ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Miły ATZ, Ten Typ Mes, BERSON czy Taco Hemingway. Stworzył m.in. kawałek Nowe Szklane Domy, które Kaz Bałagane nagrał wspólnie z Filipem Szcześniakiem, oraz Pieniądz i Terror z płyty Europa.

W maju 2020 roku @atutowy dołączył do #Hot16Challenge i wsparł zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem.

@atutowy zasila szeregi wytwórni płytowej Def Jam Recordings Poland. Na stronie estradaistudio.pl czytamy, że na 2021 rok twórca szykuje album producencki.

Krystian Ochman - co wiemy o wnuku słynnego muzyka? To zwycięzca Voice of Poland 2020! >>

@atutowy – Instagram, żona

Producenta możecie znaleźć na Facebooku oraz Instagramie  @atutowy. Adam Wiśniewski rzadko wrzuca na profil prywatne zdjęcia. 28 września 2020 roku pokazał jednak ślubną fotografię z Aleksandrą Wolak. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama