News

Audioriver 2019: pierwsi artyści ogłoszeni! Kto wystąpi?

Audioriver 2019: pierwsi artyści ogłoszeni! Kto wystąpi?

fot. materiały prasowe

Audioriver 2019 odbędzie się tradycyjnie w Płocku. Festiwal z każdym kolejnym rokiem przyciąga coraz większą rzeszę fanów muzyki elektronicznej. Zdaniem organizatorów w tym roku w trzydniowym Audioriver wzięło udział 30 tys. osób, czyli o około 2 tysiące ludzi więcej niż w poprzedniej edycji. To wydarzenie rośnie w siłę!

30 listopada 2018 roku organizatorzy Audioriver 2019 podali pierwsze nazwiska artystów, którzy zaprezentują swoje sety. Pamiętajcie, że Audioriver 2019 odbędzie się między 26 a 28 lipca 2019 roku – oczywiście w Płocku.

Festiwal Audioriver niemal od początku istnienia ma ogromny wpływ na rozwój polskiej sceny muzyki elektronicznej, ściągając do kraju największych i najbardziej znanych przedstawicieli gatunku, a także prezentując publiczności artystów ze świata popu, rocka, hip-hopu, a nawet jazzu. Wydarzenie charakteryzuje się nie tylko różnorodnym programem muzycznym – wyróżnia je wyjątkowa atmosfera i doskonała lokalizacja. Poza koncertami, podczas festiwalu można uczestniczyć w szeregu bezpłatnych i dostępnych dla każdego aktywności kulturalnych. Za sprawą programu Audioriver Sobótka w zeszłym roku w Płocku odbyły się warsztaty, spotkania z artystami, pokazy filmowe, wystawa oraz targi muzyczne.

Bilety na Audioriver 2019 są już w sprzedaży. Spieszcie się jednak, bo tylko do 2 grudnia 2018 roku możecie kupić karnety w niższej cenie.

 

Audioriver 2019 – line up

ANNA

Ańii

Black Sun Empire

FJAAK live

Jon Hopkins live

Kobosil

Mall Grab

Polo & Pan live

Sam Paganini

Seba ft. The Real MC Conrad

Stavroz live

 

Z kim widzimy się podczas 14. edycji Audioriver?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj