News

Audioriver 2020 – jest decyzja w sprawie festiwalu [OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA]

Audioriver 2020 – jest decyzja w sprawie festiwalu [OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA]

fot. materiały prasowe

Jest decyzja w sprawie festiwalu Audioriver 2020. Organizatorzy wydali oświadczenie dotyczące tegorocznej 15. edycji wydarzenia.

Orange Warsaw Festival 2020 ODWOŁANY! Oświadczenie organizatorów >>

Audioriver 2020

Festiwal Audioriver planowany był na 24-26 lipca 2020 roku. Podczas 15. edycji wydarzenia mieli wystąpić tacy artyści jak Jorin Voorn, Solomun, Claptone, Degs, I Hate Models, Joris Voorn, Kamp!, Mind Against, Neon Chambers live, Noisia (DJ set), The Prototypes. Przy okazji jubileuszowej edycji towarzyszyć miał całoroczny program działań proekologicznych, który opracowywany jest w ścisłej współpracy z Jagną Niedzielską, polską twarzą ruchu zero waste. 

Billie Eilish, Maluma i Lady Gaga zagrają online koncert dla lekarzy! Kiedy i gdzie oglądać? >>

Audioriver 2020 – oświadczenie organizatora

Festiwal Audioriver 2020 został odwołany. Organizator wydarzenia wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie. Możecie przeczytać je w całości poniżej.

Rodzino Audioriver,

zgodnie z obowiązującymi decyzjami administracyjnymi dotyczącymi imprez masowych, jesteśmy zmuszeni do tego, aby odwołać Audioriver w dniach 24-26 lipca 2020 r.

Tegoroczna edycja miała mieć dla nas wyjątkowe znaczenie – mieliśmy spotkać się z Wami już po raz piętnasty i dokładaliśmy wszelkich starań, aby pod każdym względem ten jubileusz wypadł jak najlepiej. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Wasze wsparcie i radość, jaką dajecie nam każdego dnia. Będziemy to powtarzać zawsze – Audioriver to Wy :).

Bardzo dziękujemy także Partnerom i Sponsorom tej edycji festiwalu: Miastu Płock, Płockiemu Ośrodkowi Kultury i Sztuki im. Themersonów, True Music, BURN Energy Drink, Vype, Coca-Cola i Kompania Piwowarska S.A.

Zarówno dla nas, jak i dla wielu innych promotorów, organizatorów wydarzeń oraz Artystów obecna sytuacja nie jest łatwa. Choć nie wydarzy się to już w tym roku, mamy wielką nadzieję, że jubileusz Audioriver dojdzie do skutku w takiej formie, którą planowaliśmy i że wszyscy spotkamy się w Płocku w innym terminie. To Nasze wspólne święto i wierzymy, że spędzimy je razem!  

Kupione przez Was wejściówki na ten rok zachowują ważność na festiwal, który odbędzie się w nowej dacie. Zachęcamy Was do tego, abyście zachowali swoje karnety do tego czasu – będzie to dla nas ogromne wsparcie. Liczymy, że spotkamy się na festiwalu w tym samym składzie. Dla tych, którzy będą chcieli dokonać zwrotu, w ciągu najbliższych dni uruchomimy odpowiednią procedurę na stronie ebilet.pl. Wszystkie informacje będziemy Wam przekazywać na bieżąco.

Nas wszystkich czeka lato inne niż dotychczas. Najważniejsze w tym czasie jest bezpieczeństwo, dlatego gorąco apelujemy o Waszą ostrożność, troskę o siebie i innych oraz cierpliwość. Bądźcie zdrowi, uważajcie na siebie i mamy nadzieję, że z jeszcze większą energią zobaczymy się wkrótce :)

Audioriver will return!
Audioriver Team

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rodzino Audioriver, Zgodnie z obowiązującymi decyzjami administracyjnymi dotyczącymi imprez masowych, jesteśmy zmuszeni do tego, aby odwołać Audioriver w dniach 24-26 lipca 2020 r. Tegoroczna edycja miała mieć dla nas wyjątkowe znaczenie – mieliśmy spotkać się z Wami już po raz piętnasty i dokładaliśmy wszelkich starań, aby pod każdym względem ten jubileusz wypadł jak najlepiej. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Wasze wsparcie i radość, jaką dajecie nam każdego dnia. Będziemy to powtarzać zawsze – Audioriver to Wy :). Bardzo dziękujemy także Partnerom i Sponsorom tej edycji festiwalu: Miastu Płock, Płockiemu Ośrodkowi Kultury i Sztuki im. Themersonów, True Music, BURN Energy Drink, Vype, Coca-Cola i Kompania Piwowarska S.A. Zarówno dla nas, jak i dla wielu innych promotorów, organizatorów wydarzeń oraz Artystów obecna sytuacja nie jest łatwa. Choć nie wydarzy się to już w tym roku, mamy wielką nadzieję, że jubileusz Audioriver dojdzie do skutku w takiej formie, którą planowaliśmy i że wszyscy spotkamy się w Płocku w innym terminie. To Nasze wspólne święto i wierzymy, że spędzimy je razem! Kupione przez Was wejściówki na ten rok zachowują ważność na festiwal, który odbędzie się w nowej dacie. Zachęcamy Was do tego, abyście zachowali swoje karnety do tego czasu – będzie to dla nas ogromne wsparcie. Liczymy, że spotkamy się na festiwalu w tym samym składzie. Dla tych, którzy będą chcieli dokonać zwrotu, w ciągu najbliższych dni uruchomimy odpowiednią procedurę na stronie ebilet.pl. Wszystkie informacje będziemy Wam przekazywać na bieżąco. Nas wszystkich czeka lato inne niż dotychczas. Najważniejsze w tym czasie jest bezpieczeństwo, dlatego gorąco apelujemy o Waszą ostrożność, troskę o siebie i innych oraz cierpliwość. Bądźcie zdrowi, uważajcie na siebie i mamy nadzieję, że z jeszcze większą energią zobaczymy się wkrótce :) Audioriver will return! Audioriver Team #audioriver

Post udostępniony przez Audioriver Festival (@audioriver)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#audioriver2019 #sunset #circus #kosmos #audioriver #płock Foto: @helenamajewska

Post udostępniony przez Audioriver Festival (@audioriver)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.