Reklama
placeholder
News

Avril Lavigne: półnaga aktywistka wtargnęła na scenę podczas koncertu. Ostra reakcja artystki

Avril Lavigne: półnaga aktywistka wtargnęła na scenę podczas koncertu. Ostra reakcja artystki

fot. Twitter: @PopCrave / youtube: Avril Lavigne

Reklama
Reklama
placeholder

Na jednym z koncertów Avril Lavigne na scenie pojawiła się aktywistka. Piosenkarka ostro zareagowała na widok kobiety. 

Koncerty w Polsce 2023: kto wystąpi w naszym kraju? >>

Avril Lavigne: półnaga aktywistka wtargnęła na scenę

Avril Lavigne pojawiła się na gali JUNO Awards w Kanadzie. Na ceremonii przekonała się, że niezmiennie od lat może liczyć na wsparcie swoich fanów. W 2023 roku odebrała statuetkę Fan Choice Award po raz 4. Z tej okazji piosenkarka zagrała na gali specjalny koncert, na którym doszło do niespodziewanej sytuacji. W pewnym momencie na scenę wtargnęła półnaga aktywistka w samych spodniach oraz napisem ''Save the Greenbelt'' na ciele. Kobieta zaprotestowała przeciwko temu, że deweloperzy chcą postawić swoje inwestycje na jak dotąd chronionym rejonie Ontario. Kiedy Avril Lavigne zobaczyła aktywistkę, postawiła sprawę jasno i powiedziała do niej:

Spier***aj su*o.

Aktywistka została sprowadzona ze sceny przez ochroniarza. Niedługo po incydencie Casey Hatherly postanowiła udzielić wywiadu, w którym zdradziła, że oczekiwała od piosenkarki innej reakcji:

W głębi serca miałam nadzieję, że zachowa się w stylu „punk rock, girl power”, czyli da mi mikrofon czy coś. (...) Później pomyślałam „O mój Boże, czy ona naprawdę chce mi dać ten mikrofon?” O nie, nie, ona po prostu chciała mnie nazwać su*ą.

Gerard Pique zapytany o piosenkę Shakiry. Stanowcza reakcja >>

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z incydentu, którym na swoim profilu na Twitterze podzielił się między innymi portal Pop Crave:

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama