News

Azja Express 4: Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi z programu!

Azja Express 4: Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi z programu!

fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi kolejnej edycji programu, którego gospodynią była od kilku lat. Kto zastąpi ją w tej roli? 

Dance, dance, dance - znamy jurorów nowego show! >> 

Azja Express 4: zmiana prowadzącej

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi już Azji Express. O swojej decyzji miała poinformować w wywiadzie do jednego z portali plotkarskich. Media donoszą, że była to jedna z najtrudniejszych decyzji w zawodowej karierze dziennikarki. Nic dziwnego – Azja Express była prawdziwym hitem telewizyjnym i co tydzień przyciągała przed telewizory miliony widzów.

Taniec z Gwiazdami: Justyna Żyła poznała swojego partnera! >> 

Wiemy na pewno, że Agnieszka Woźniak-Starak już wkrótce poprowadzi inne popularne show – Big Brother. Być może to właśnie nowe wyzwanie skłoniło ją do rezygnacji z prowadzenia Azji Express, ale mówi się też, że powodem odejścia gwiazdy z programu mają być kontrowersje, które pojawiły się w mediach po emisji jednego z odcinków ostatniej edycji.

Azja Express 4: nowa prowadząca

Nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej Azję Express. Portale podają, że ona sama najchętniej widziałaby na swoim miejscu Małgorzatę Rozenek-Majdan, która razem z mężem Radosławem wystąpiła w pierwszej edycji programu. Nie wykluczone, że producenci pójdą tym tropem i w roli gospodarza pojawi się były uczestnik formatu. Co więcej – Aleksandra Domańska, która wygrała poprzednią edycję programu na zamieściła filmik na Instagramie, w którym określa się już nową prowadzącą program. Czy rzeczywiście nią jest? Dowiemy się, jak tylko ruszy nowa edycja.

A Wy kogo widzielibyście na miejscu Agnieszki Woźniak-Starak?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak się cieszę!

Post udostępniony przez Aleksandra Domańska (@aleksandra.domanska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo, że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadania przed którymi stawiani są nasi bohaterowie często budzą również moje wątpliwości. Nie biorę udziału w pracach produkcyjnych przy wyborze konkurencji dla uczestników, nie jestem również świadkiem wszystkich zmagań na planie, nie jest to jednak żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ jako prowadząca firmuję ten format własną twarzą. I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM.

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miłego dnia, pędzimy dalej! 🚗💨 #amerykaexpress #tvn

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lubię tę jesień 🍁🍄🍂

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj