News

Babcia Barona mieszka w domu opieki. Wiedzieliście, że jest aktorką?

Babcia Barona mieszka w domu opieki. Wiedzieliście, że jest aktorką?

fot. Instagram.com/alekbaron

Media obiegła informacja, że babcia Aleksandra Barona trafiła do domu opieki. Wiedzieliście, że gitarzysta jest wnukiem aktorki?

Alicia Keys ma płytę… polskiej gwiazdy! [FOTO] >>

Baron jest jednym z najpopularniejszych polskich muzyków. Partner Sandry Kubickiej jest aktualnie kojarzony głównie z roli gitarzysty w zespole Afromental oraz jurora w programach The Voice of Poland oraz The Voice Kids.

Aleksander Baron pochodzi z artystycznej rodziny. Jego tata – Piotr Baron – jest saksofonistą jazzowym, z kolei babcia jest aktorką filmową i teatralną.

Vesna Leszczyńska: jak dziś wygląda i co robi córka zmarłego Roberta Leszczyńskiego? >>

Aleksander Baron: babcia zamieszkała w Skolimowie

Informację, że babcia Barona niedawno trafiła do domu opieki podał m.in. Wprost. Serwis, powołując się na ustalenia Super Expressu, donosi, że 91-latka została mieszkanką Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Dziennik miał ustalić, że Marlena Milwiw świetnie odnajduje się w nowym domu. Jedna z jego  mieszkanek miała przekazać, że Baron oraz reszta rodziny często odwiedzają kobietę w Skolimowie.

Marlena Milwiw to babcia Barona. Role, filmy seriale

Marlena Milwiw ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. W 1954 roku debiutowała na deskach Teatru Nowej Warszawy rolą w dramacie Niemcy.

Występowała m.in. we wrocławskim Teatrze Pantomimy oraz warszawskim Teatrze Rozmaitości. Debiut filmowy babci Barona to udział w filmie Jak Być Kochaną Wojciecha Hasa.

Allan Krupa to Dżentelmen? Syn Edyty Górniak wypuścił nowy singiel >>

Marlena Milwiw zagrała w takich produkcjach jak: Wyjście Awaryjne, Och, Karol, Pora Mroku, Świat Według Kiepskich, Pierwsza Miłość czy Licencja Na Wychowanie.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.