News

Baron został… ROLNIKIEM! Co na to Julia Wieniawa?

Baron został… ROLNIKIEM! Co na to Julia Wieniawa?

fot. instagram.com/alekbaron

Baron został… rolnikiem! To nie żart. Muzyk Afromental zainwestował w ekologiczną farmę. Co na to Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa pokazała CIĄŻOWY BRZUSZEK! >> 

Portale podają, że Aleksander Milwiw-Baron z Afromental postanowił zainwestować w kolejny biznes. Muzyk miał, razem z aktorami Antonim Pawlickim i Marią Konarowską, zaangażować się w prowadzenie farmy ekologicznej Ostoja Natury

Jesteśmy fanami zdrowego stylu życia. Dbamy o to, co jemy i stawiamy na ekologiczne produkty. To ekologiczna farma przyszłości, na której uprawiamy i tworzymy żywność bio (…)– miał powiedzieć Baron w rozmowie z magazynem Flesz.

Baron pokazał tatę i brata! Podobni? [ZDJĘCIA] >> 

Ostoja Natury, którą kupił Baron, to farma żywności BIO, której celem jest „całoroczna produkcja żywności wysokiej jakości pozbawionej sztucznych dodatków”. W ofercie firma ma już BIO warzywa, owoce, pra zboża i zioła. W przyszłości będzie można tam też kupić około 70 gatunków roślin BIO, ryby, miód, przetwory i wiele innych ekologicznych produktów. Już niedługo Ostoja Natury będzie dostarczała zamówione produkty klientom, ale na razie można je odebrać osobiście w Tomaszynie, gdzie mieści się farma, lub w Warszawie. Za zestaw warzyw z farmy Barona trzeba zapłacić od 95 do 110 złotych. 

Sylwia Grzeszczak JEST BLONDYNKĄ! Serio, nie do poznania >> 

Co o nowym biznesie swojego chłopaka myśli Julia Wieniawa? Baron miał powiedzieć dziennikarzowi magazynu Flesz, że aktorka nie jest zaangażowana osobiście w projekt związany z farmą, ale „bardzo aktywnie go wspiera”.

Myślicie, że Baron odniesie sukces jako rolnik? ;-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Selfie z osłem Antkiem ? Dziś odwiedziłem @schroniskowndm i razem z dobrymi ludźmi z @coniveo.wykladziny przywieźliśmy mieszkającym tam czworonogom karmę i cały bus wypchany wykładzinami, żeby zadbać o ich komfort. Schroniskiem opiekują się cudowni ludzie, którzy są prawdziwymi aniołami. Sami dbają o 360 psów, koty, cielaki, kuce, osły, kozy, szopy pracze, sowę, papugę i nawet małpkę! Jeśli zastanawiasz się nad czworonożnym kompanem adoptuj go! Spotkałem dziś w ich oczach tyle szczerej miłości, która czeka z nadzieją na odwzajemnienie. Pomagajmy tym, którzy sami nie potrafią sobie pomóc. ✨?????????????✨ #antekosioł #adoptuj #weareone #pomagajmy

Post udostępniony przez ?????????? ??????-????? (@alekbaron)

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SLAYIN

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj