Reklama
placeholder
News

Julia Wieniawa pokazała CIĄŻOWY BRZUSZEK!

Julia Wieniawa pokazała CIĄŻOWY BRZUSZEK!

Fot. Instagram.com/juliawieniawa

Reklama
Reklama
placeholder

Julia Wieniawa pokazała ciążowy brzuszek! 20-letnia aktorka zaskoczyła wszystkich fanów. 

Była dziewczyna Barona o jego związku z Wieniawą. Życzy im szczęścia? >> 

Julia Wieniawa jest w ciąży?

Julia Wieniawa od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochana w dużo starszym muzyku Afromental – Aleksandrze Baronie. Chociaż oboje zapewniali, że nie chcą jeszcze nawet razem zamieszkać, jakiś czas temu aktorka opublikowała na InstaStory filmik, który zszokował fanów. 20-latka pokazała wideo, na którym ma duży, ciążowy brzuszek. 

Julia Wieniawa i Baron nie chcą razem zamieszkać! Mama Julii zdradziła dlaczego >> 

Czy Julia Wieniawa jest w ciąży? Dla wszystkich, którzy mieli nadzieję, że Julia wkrótce będzie miała dziecko, mamy złą wiadomość. Ciążowy brzuszek Wieniawy to tylko element filmowej charakteryzacji. Aktorka nagrała wideo dla żartu i odpowiedziała w nim na pytanie: „Jak szybko schudnąć?”, które często zadają jej fanki. Julia Wieniawa zrobiła kilka przysiadów i… „dzięki nim” bardzo szybko pozbyła się nadwagi. ;-) 

ZAWSZE WARTO: Julia Wieniawa PROSTYTUTKĄ z trudną przeszłością >> 

Chociaż Julia Wieniawa naprawdę nie jest w ciąży, już niedługo będziemy mogli ją zobaczyć w roli młodej mamy. Gwiazda wystąpi w jednej z głównych ról w najnowszym serialu Zawsze Warto, który ruszy już we wrześniu. Wieniawa wcieli się w postać dziewczyny do towarzystwa, Ady, która jeszcze przed maturą wyszła za mąż i urodziła dziecko.

Julia Wieniawa ładnie wygląda "w ciąży"? ;-) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama