News

Baron wraca do The Voice! To nie koniec niespodzianek

Baron wraca do The Voice! To nie koniec niespodzianek

Fot. Instagram.com/alekbaron

Baron wraca do The Voice! Muzyk Afromental pojawi się w nowym sezonie muzycznego programu. To nie koniec niespodzianek!

Była dziewczyna Barona o jego związku z Wieniawą. Życzy im szczęścia? >> 

The Voice: jury 

Za kilka miesięcy zobaczymy nowe sezony programów The Voice of Poland i The Voice Kids. Telewizja Polska zapowiedziała, że oprócz dobrze znanych formatów w ramówce stacji pojawi się też The Voice Senior. Jakiś czas temu pojawiły się informacje na temat składów jurorskich wszystkich trzech show.

W 10. edycji The Voice of Poland w roli jurorów znowu zobaczymy Tomsona i Barona. Muzycy Afromental oceniali już uczestników show w latach 2013–2017 (przez siedem edycji). W 2018 roku zrezygnowali z formatu na rzecz The Voice Kids, ale w 2019 roku znowu zasiądą w fotelach jurorskich. Obok nich zobaczymy też Michała Szpaka, który pojawia się w programie od dwóch sezonów.

Basia Kurdej-Szatan straciła The Voice, ale zdobyła inne wielkie show! >>

W nowej edycji The Voice of Poland, oprócz Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka, pojawią się nowe twarze. W roli nowych jurorów zobaczymy Kamila Bednarka i Margaret. Kto poprowadzi 10. edycję The Voice of Poland? Gospodarzami show będą prawdopodobnie Tomasz Kammel i Marcelina Zawadzka.

Jak podają portale nie zmieni się skład jury programu The Voice Kids. W trzeciej edycji  utalentowane dzieciaki znowu będą oceniać Cleo, Dawid Kwiatkowski i… Tomson i Baron. Basię Kurdej-Szatan w roli prowadzącej The Voice Kids zastąpi Ida Nowakowska, a towarzyszyć jej będą Tomasz Kammel i Maciej Musiał.

Kamil Bednarek – tego nie wiedzieliście o nowym jurorze The Voice of Poland >> 

The Voice Senior: jury 

Kto będzie jurorem nowego show The Voice Senior? Wiadomo, że w programie uczestników będą oceniać cztery gwiazdy muzyki – Alicja Majewska, Urszula Dudziak i – znani z poprzednich edycji The Voice of Poland – Marek Piekarczyk i… Andrzej Piaseczny. Informacje na temat składu jurorskiego The Voice Senior potwierdził sam Piaseczny na swoim Instagramie. Według doniesień prowadzącymi show mają być Marta Manowska i… Tomasz Kammel. ;-) 

Premiera The Voice of Poland 10 odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu 2019 roku, a pierwszy odcinek The Voice Senior zobaczymy w grudniu. Możliwe, że trzecia edycja The Voice Kids pojawi się  w styczniu 2020 roku. 

Będziecie oglądać któryś z programów? A może czekacie na wszystkie trzy?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chwile bez słów hulają na YT. Sprawdzajcie ?We wtorek Układanki z @youngigiyi. Bądźcie ?? @nghtlou

Post udostępniony przez Margaret (@margaret_official)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloneza czas zacząć... #thevoicesenior #wgrudniupopołudniu #dziewczyny #chłopaki #starszaki

Post udostępniony przez Andrzej Piaseczny (@andrzejpiaseczny_official)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj