News

Kamil Bednarek – tego nie wiedzieliście o nowym jurorze The Voice of Poland

Kamil Bednarek – tego nie wiedzieliście o nowym jurorze The Voice of Poland

Fot. Instagram.com/kamilbednarek

Kamil Bednarek będzie nowym jurorem w programie The Voice of  Poland. Tych rzeczy na pewno o nim nie wiedzieliście!

Anna Mucha w szpitalu przez dietę? Prawda jest zupełnie inna >> 

Kamil Bednarek jurorem The Voice of Poland 10

Jesienią 2019 roku ruszy 10. edycja programu The Voice of Poland. W poprzedniej serii show w jury zasiadali: Michał Szpak, Piotr Cugowski, Patrycja Markowska i Grzegorz Hyży. Wiadomo, że w 10. edycji The Voice of Poland nie pojawią się dwaj ostatni jurorzy. Mówi się, że nowym trenerem w programie będzie Kamil Bednarek. Informacje na ten temat miał potwierdzić menager artysty – Mateusz Posyniak.

Jaka piosenka była popularna w dniu twoich narodzin? Sprawdź! >> 

Kamil Bednarek – ciekawostki

Wziął udział w Mam Talent

Kamil Bednarek stał się prawdziwą gwiazdą w 2010 roku, kiedy wziął udział w 3. edycji programu Mam Talent. Bednarek miał wtedy 19 lat. Dotarł do finału show i zajął w nim drugie miejsce.

Zanim założył zespół Bednarek, grał gdzie indziej 

Nie wszyscy wiedzą, że w 2 lata przed występem w telewizji Kamil Bednarek razem ze znajomymi założył zespół Star Guard Muffin. Grupa zadebiutowała w Brzegu, skąd pochodzi Bednarek, występem przed EastWest Rockers. Rok później Star Guard Muffin wypuścili debiutancki minialbum – Ziemia Obiecana. Zespół przestał działać w 2012 roku, a Bednarek założył nowy band, który nazywa się… Bednarek. ;-) 

Taniec z Gwiazdami 10: są pierwsi uczestnicy! LISTA AKTUALIZOWANA >> 

Nagrał płytę na Jamajce

Kiedy Bednarek miał 20 lat razem z zespołem wyjechał na Jamajkę. Tam nagrał płytę Jamaican Trip. W tym samym roku artysta przeszedł operację wycięcia polipa, który znajdował się na strunach głosowych wokalisty.

Wygrał program Bitwa na Głosy 

W 2012 roku Kamil Bednarek został kapitanem 16-osobowej grupy wokalnej z Brzegu, z którą wystąpił w programie Bitwa na Głosy. Bednarek i jego drużyna byli najlepsi i wygrali program.

Uniwersytet wprowadza zajęcia o Harrym Potterze! >> 

Usunął wszystkie teledyski z YouTube

Kilka lat temu fani Bednarka zamarli, bo z YouTube zniknęły wszystkie jego teledyski. Dlaczego? Okazało się, że Kamil i jego zespół zdecydowali, że przeniosą wszystkie swoje single na oficjalne kanały. Teraz profil Kamil Bednarek Official na YouTube ma prawie 160 tysięcy subskrypcji.

Czy Kamil Bednarek ma dziewczynę? 

Kamil Bednarek bardzo chroni swojego życia prywatnego. Bardzo rzadko publikuje rodzinne zdjęcia na Instagramie. Wiadomo, że Kamil ma siostrę i jest bardzo związany z mamą i babcią. Czy Kamil Bednarek ma dziewczynę? Wokalista nigdy nie zdradza, czy jego serce jest już zajęte. ;-) 

Ewa Farna zagrała w filmie! Niedawno wszedł do kin >> 

Nie zdał matury 

Muzyk nie zdał matury, bo postanowił poświęcić się muzyce. W jednym z wywiadów powiedział, że być może przystąpi do egzaminu, a nawet pójdzie na studia, np. z realizacji dźwięku.

Jego hobby to motoryzacja

Poza muzyką Kamil Bednarek interesuje się motoryzacją. Jego ukrytym marzeniem jest start w rajdach, ale póki co najważniejsza jest muzyka.

Kim byłby Kamil Bednarek, gdyby nie muzyka? 

Co robiłby Kamil Bednarek, gdyby nie zajął się muzyką? W jednym z wywiadów Kamil powiedział, że… do niczego innego się nie nadaje, ale gdyby nie do końca wyszło mu w tej dziedzinie, pewnie grałby smutny jazz na saksofonie. ;-) 

Zaskoczeni?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przed nami mocny koncertowo weekend ??‼️ Spotkam się z Wami w czwartek w towarzystwie nie swojego bandu, ale u boku ze swoją mocną sekcją dętą ??we Wrocławiu, kolejno w piątek w Kwidzyniu ?? W sobotę będziemy w Tarnowie i Ożarowie w pełnym składzie ? W niedziele odwiedzam bliski mi Brzeg, by zagrać tam szybki set z @__dj_brk_ ? i @staff.only ? Wybaczcie, ale nie zatrzymamy się na autografy, bo musimy zdążyć na 17:30 do Jaworzna, gdzie będzie czekał już mój zespół zwarty i gotowy na mocne uderzenie?? W Jaworznie podobnie jak w Brzegu będę mógł zbić z Wami szybką ? bo czeka na mnie mikrofon na festiwalu w Opolu Będzie mocno i intensywnie. Najgorętszy weekend sezonu zdecydowanie ??? Do zobaczenia ? #kamilbednarek #5element #djbrk #staff #wroclaw #kwidzyn #tarnów #ożarów #brzeg #jaworzno #opole Fot.Danuta Badoń-Lehr

Post udostępniony przez Kamil Bednarek (@kamilbednarek)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oddech... #nowyprojekt #kamilbednarek

Post udostępniony przez Kamil Bednarek (@kamilbednarek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na szlaku oazy spokoju ? #oazaspokoju #bednarek #kamilbednarek #spacerecords #zabieramCienatrip #załogabednarka

Post udostępniony przez Kamil Bednarek (@kamilbednarek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Halo, Gdańsk jest akcja. Kręcimy nowy klip i potrzebujemy Was. A nawet 60 z Was! Kiedy? 5 czerwca. Gdzie? W @forumgdansk. Co teraz musicie zrobić? Wrzucić na Instagram zdjęcie, na którym pokazujecie, że jesteście wulkanem uśmiechu i energii :) Oznaczcie je #OAZASPOKOJU #ForumGdansk @kamilbednarek . I... czekajcie aż się do Was odezwiemy. Zasady akcji poniżej. Liczę na Was! ❤️ ******************************************************************** 1. W akcji mogą wziąć udział osoby powyżej 19 roku życia. 2. Profil Instagramowy uczestnika musi być publiczny. 3. Uczestnik akcji potwierdza,że zgłoszone w akcji materiały są wynikiem jego osobistej twórczości i/lub posiada do nich pełne prawa oraz przedstawiają osobę uczestnika. 4. Organizator akcji nie zapewnia transportu na miejsce zdjęć do klipu 5. Organizator akcji nie zapewnia cateringu na planie zdjęciowym 6. Zdjęcia będą odbywać się w godzinach nocnych w dniu 5/06/2018 roku. 7. Akcja trwa do 03.06.18 roku do godziny 20:00

Post udostępniony przez Kamil Bednarek (@kamilbednarek)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.