News

Bedoes: oświadczyny na koncercie. Raper chce przyjść na wesele

Bedoes: oświadczyny na koncercie. Raper chce przyjść na wesele

Fot. YouTube.com/SBM Label

Fan oświadczył się na koncercie Bedoesa. Do internetu trafił filmik z tego niezwykłego momentu. Raper zapowiedział, że chętnie pojawi się na weselu.

Kuba Wojewódzki komentuje rozstanie Wojciechowskiej i Kossakowskiego >>  

Bedoes – oświadczyny na koncercie

W czasie niedawnego koncertu Bedoesa w Krakowie, uczestnicy wydarzenia byli świadkami niecodziennej chwili. Jeden z fanów Borysa Przybylskiego poprosił o rękę swoją dziewczynę.

Oczywiście osoby, które tego dnia też bawiły się na koncercie, zareagowały na oświadczyny oklaskami. Sam raper powiedział, że koniecznie musi pojawić się na weselu narzeczonych.

Wygląda na to, że Bedoes mówił poważnie. Nagrał InstaStory, na którym poprosił, żeby zakochani odezwali się do niego, bo chce dotrzymać słowa i towarzyszyć im w dniu, kiedy zostaną małżeństwem.

Bedoes zatrzymany przez policję. Myślał, że to oszuści >>

Bardzo możliwe, że niedługo Bedoes podzieli się relacją ze ślubu fanów. Na pewno niejedna osoba chciałaby gościć go na swoim weselu!

Jakiś czas temu do zaręczyn doszło też na koncercie Sariusa na Rap Stacji 2021.

Gratulujemy! :-) 

 

@glamrap.pl

Oświadczyny na koncercie Bedoesa

♬ original sound - glamrap.pl

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @bedoes2115

 

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Uwaga: Jestem Kierownikiem Administracyjnym MARK DAVSON INVESTMENT MANAGEMENT. Jesteśmy firmą zajmującą się inwestycjami finansowymi, która poszukuje firm do inwestowania. Wróć do nas, jeśli jesteś zainteresowany. Ponadto MARK DAVSON INVESTMENT MANAGEMENT poszukuje osób i firm, które chcą być naszymi przedstawicielami w swoich krajach. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail: [email protected] Dziękuję Ci Pan Mark Davson MARK DAVSON ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI E-mail:[email protected]
    3 miesiące temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.