News

Bedoes komentuje współpracę z Taco Hemingwayem. Dlaczego wspólny numer nie pojawił się na płycie?

Bedoes komentuje współpracę z Taco Hemingwayem. Dlaczego wspólny numer nie pojawił się na płycie?

Fot. Instagram.com/bedoes2115/YouTube.com/QueQuality

Bedoes skomentował współpracę z Taco Hemingwayem. Wyjaśnił, dlaczego ich wspólny numer nie pojawił się na płycie Rewolucja Romantyczna.

Reżyser Życia - kim jest? Prawdziwe nazwisko, wiek, współprace i najlepsze filmy znanego twórcy na YouTube >> 

15 stycznia 2021 roku na rynku pojawił się krążek Rewolucja Romantyczna. To czwarty album studyjny Bedoesa i Lanka.

Na krążku ukazało się 19 utworów. Zapowiadano, że na jednym z nich fani usłyszą Taco Hemingwaya. Ostatecznie jednak tak się niestało. Jakiś czas temu Bedoes, a właściwie Borys Przybylski, w czasie live z Lil Kononem, wyjaśnił dlaczego chłopaka Igi Lis nie ma na płycie.

Dlaczego Taco Hemingwaya nie ma w singlu NBP?

Z Taco zawsze mieliśmy tak, że robiliśmy sobie przysługi, ja mu zwrotkę, on mi zwrotkę (…). Mówię: „Weź mi się dograj na płytę”. On mówi: „Dobra, dogram ci, tylko jestem teraz w Londynie”. (…) Ja mówię: „Dobra, jak będziesz miał czas to nagraj” – zaczął Bedoes.

Zostały chyba 3 tygodnie do deadline’u i mu mówię: „Dograsz mi?”, on mi nie odpisywał. Ja już się wk******m, napisałem mu: „(…) Dograsz mi czy nie? Bo jak nie chcesz, coś się stało (…), coś ci nie odpowiada to weź mi napisz i będzie git. Nawet jeśli coś takiego się stało, że teraz źle o mnie myślisz czy cokolwiek, to powiedz mi”. No i on powiedział: „Nie, nie, stary, to jest po prostu tak, że ja jestem w Londynie teraz, nie mogę tutaj ogarnąć studia” – kontynuował.

Zaśpiewała hit Billie Eilish i zachwyciła widzów! „Brzmiała prawie identycznie jak Billie” >> 

W końcu Taco Hemingway dograł zwrotkę do NBP, ale nie pojawiła się ona w singlu. Wersy w większości odnosiły się do aktualnej sytuacji w Polsce, co nie pasowało do tego kawałka.

Ja mu powiedziałem: „Stary, słuchaj, nie mogę wziąć tej zwrotki, bo pierwsze wersy są ok, ale dalej nawijasz o sytuacji politycznej w Polsce, który jest bangerem, więc jeśli mogę cię prosić, albo zrób nową zwrotkę (…), albo nie robimy" – wyjaśnił Bedoes.

Raper powiedział, że Taco Hemingway nie nagrał już nowej wersji, bo był „przytłoczony tym co się dzieje”.

To było samo ognisko tych protestów jakoś wtedy – dodał 22-latek.

W trakcie live Borys Przybylski powiedział, że między nim a Taco Hemingwaya nie ma żadnej „złej krwi”.

(…) Takie rzeczy się zdarzają. Ustaliliśmy z Filipem, że jest wszystko ok między nami i że jeszcze w przyszłości będziemy pracować. (…) Mamy taki wspólny vibe, mimo że się różnimy – mówił.

Żałujecie, że Taco Hemingwaya jednak nie ma w NBP?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @bedoes2115

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.