News

Bella Poarch pobiła rekord YouTube'a swoim debiutem. Co o niej wiemy?

Bella Poarch pobiła rekord YouTube'a swoim debiutem. Co o niej wiemy?

Fot. YouTube.com/Bella Poarch

Bella Poarch pobiła rekord YouTube’a swoim debiutem. Co wiemy o dziewczynie, o której mówi się, że jest królową internetu? Niektóre informacje mogą Was zaskoczyć!

TOP 100 Influencerów 2020. Ranking pełen zaskoczeń >>

Bella Poarch – TikTok

Bella Poarch zrobiła błyskawiczną karierę w sieci. W styczniu 2020 roku założyła konto na TikToku, a w sierpniu wrzuciła tam filmik z lip-sync do piosenki M to the B Millie B. Wideo stało się najbardziej lubianym nagraniem na TikToku. W momencie pisania tego artykułu ma prawie 50 milionów polubień. Bella Poarch stworzyła film z największą liczbą polubień.

Profil @bellapoarch na TikToku obserwują ponad 72 miliony fanów. Tylko w 2020 roku influencerka miała zarobić na swoich postach ponad 1,9 miliona dolarów!

Bella Poarch - Build a B*tch

14 maja 2021 roku Bella Poarch wypuściła swój debiutancki singiel. Build a B*tch został okrzyknięty „największym debiutem YouTube w historii”. W około 17 godzin po premierze teledysk przekroczył 10 milionów wyświetleń. Aktualnie liczba odsłon to prawie 160 milionów. W klipie wystąpili m.in. Valkyrae, Larray, Mia Khalifa i Bretman Rock.

W podcaście 100 Thieves Bella Poarch powiedziała, że ​​piosenka nawiązuje do jej osobistych przeżyć.

Kiedy dorastałam, byłam zastraszana. Chciałam, żeby moja pierwsza piosenka miała dobre znaczenie i pomogła ludziom być bardziej pewnymi siebie.

W maju 2021 roku Bella Poarch podpisała kontrakt z wytwórnią Warner Records, która współpracowała m.in. z Madonną i Dua Lipą.

Bartek Wrona: jak dzisiaj wygląda gwiazdor Just 5? Wydaje nową płytę >>

Bella Poarch – wiek

Bella Poarch urodziła się 8 lutego 1997 roku na Filipinach. Kiedy miała 13 lat, przeniosła się z rodziną do Teksasu.

Bella Poarch – wojsko

24-latka jest weteranką Marynarki Wojennej USA. Zaciągnęła się tam w 2015 roku. Stacjonowała w Japonii. Jakiś czas temu Bella Poarch przyznała, że muzyka pomaga jej walczyć m.in. ze stresem pourazowym.

Kontrowersje wzbudzał tatuaż, który miała influencerka. Chodzi o wzór przypominający „sztandar wschodzącego słońca”, nacjonalistyczny symbol wojenny. W 2020 roku Bella Poarch przeprosiła fanów i zakryła tatuaż innym.

Sylwia Lipka napisała książkę! O czym jest 'Mery Majka'? >>  

Bella Poarch – Instagram

Bella Poarch aktywnie działa też na Instagramie. W tej chwili profil @bellapoarch śledzi 12 milionów osób.

 

 

@bellapoarch

To the 🐝 🐝 🐝 ##fyp

♬ M to the B - Millie B

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.