News

Sylwia Lipka napisała książkę! O czym jest 'Mery Majka'?

Sylwia Lipka napisała książkę! O czym jest 'Mery Majka'?

Fot. materiały prasowe

Sylwia Lipka napisała książkę! O czym jest jej Mery Majka? Jakiś czas temu wokalistka zdradziła szczegóły swojego sekretnego projektu.

Ekipa Friza szykuje nowe produkty! Tym razem to artykuły szkolne >>

W czerwcu 2021 roku 24-latka zdradziła fanom nad czym pracowała przez ostatnie pół roku. Okazało się, że Sylwia Lipka szykuje się do wydania książki, która nosi tytuł Mery Majka

Sylwia Lipka – książka Mery Majka. O czym jest?

To opowieść o dziewczynie, która pochodzi z małego miasta, z licznej rodziny, ma za to wielkie marzenia. Historia trochę jak z musicalu. Pasja, kariera – to wszystko brzmi pięknie, ale droga do sławy rzadko jest usłana różami. Za to często jest niezwykle barwna.

Mery jest nastolatką jaką znamy z sąsiedztwa. Jest zwyczajna w najlepszym znaczeniu tego słowa. Dzięki systematycznej pracy i wierze w marzenia odnosi sukcesy, a mimo to pozostaje sobą.

Mery dorastając odrobi niejedną lekcję pokory, czasem pokłóci się z rodzicami i rodzeństwem, będzie musiała przetrawić hejt ze strony rówieśników, pogodzić się z porażkami oraz przeżyć (liczne...) poruszenia serca i zawody miłosne. Bo to powieść o pogoni za marzeniami, ale też o przemianie dziewczynki w młodą kobietę, której siła płynie z codziennego wsparcia przyjaciół, optymizmu i wyrozumiałości dla doroślejącej samej siebie, z akceptacji własnych wad i świadomego rozwijania zalet i talentów.

Książka Mery Majka to autobiofikcja. Losy Mery Majki są wzorowane na doświadczeniach  Sylwii Lipki. Wzruszą do łez i rozbawią, bo jej historia to samo życie, a zdarza się w nim przecież mnóstwo,mnóstwo prześmiesznych sytuacji. Na pewno odnajdziecie w Mery część siebie! Mery Majkę pokochają nie tylko fanki piosenkarki, lecz także wszystkie nastolatki.

YouTube Shorts zastąpi TikToka? Co to jest i jak działa? >>

Sylwia Lipka – książka Mery Majka. Premiera

Sylwia Lipka przygotowała coś jeszcze i zapowiedziała, że na Instagramie fani będą mogli pomóc jej wybrać okładkę powieści.

Oficjalna premiera książki Mery Majka Sylwii Lipki odbyła się 14 lipca 2021 roku, ale już od 18 czerwca powieść była dostępna w preorderze. 

Przeczytacie Mery Majkę?

We wtorek 20 lipca Sylwia Lipka będzie naszym gościem w #4FUNhome! Wywiad będziecie mogli oglądać od 14.00.

Jeśli chcecie zdobyć książkę Mery Majka, koniecznie śledźcie profile 4FUN.TV na Instagramie i na Facebooku. Będziecie mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą książki Sylwii Lipki. 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Uwaga: Jestem Kierownikiem Administracyjnym MARK DAVSON INVESTMENT MANAGEMENT. Jesteśmy firmą zajmującą się inwestycjami finansowymi, która poszukuje firm do inwestowania. Wróć do nas, jeśli jesteś zainteresowany. Ponadto MARK DAVSON INVESTMENT MANAGEMENT poszukuje osób i firm, które chcą być naszymi przedstawicielami w swoich krajach. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail: [email protected] Dziękuję Ci Pan Mark Davson MARK DAVSON ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI E-mail:[email protected]
    2 miesiące temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.