News

Sylwia Lipka napisała książkę! O czym jest 'Mery Majka'?

Sylwia Lipka napisała książkę! O czym jest 'Mery Majka'?

Fot. Instagram.com/sylwialipka_music

Sylwia Lipka napisała książkę! O czym  jest jej Mery Majka i kiedy premiera powieści? Wokalistka zdradziła szczegóły swojego sekretnego projektu.

Mister Polski 2020 wybrany! Kim jest Jakub Kowalewski? >>

24-latka niedawno zdradziła fanom nad czym pracowała przez ostatnie pół roku. Okazało się, że Sylwia Lipka szykuje się do wydania książki, która nosi tytuł Mery Majka

Sylwia Lipka – książka Mery Majka. O czym jest?

(…) Opowiada historię dziewczyny z małego miasta, która całym sercem kocha muzykę i chce spełnić swoje marzenia. Miłosne perypetie, przyjaźń na całe życie, trudne wybory i przeciwności losu... o tym wszystkim przeczytacie w powieści „Mery Majka – czytamy w opisie filmiku Sylwii Lipki na YouTube.

Mam nadzieję, że będziecie chcieli poznać postać Mery Majki i wszystkich jej przyjaciół i zobaczyć z czym zmaga się dziewczyna, która za wszelką cenę chce spełniać swoje marzenia – dodała piosenkarka w wideo.

Książka Mery Majka to autobiofikcja. Sylwia Lipka opowiada swoją historię przy pomocy stworzonej przez siebie bohaterki.

Dodatkowo Wy nie będziecie wiedzieć, które z tych części są rzeczywiście biograficzne, które są fikcyjne, będziecie mogli się domyślać, przypuszczać – mówiła wokalistka.

Magda Gessler w domu Ekipy! [WIDEO] >>

Sylwia Lipka – książka Mery Majka. Premiera

Sylwia Lipka przygotowała coś jeszcze i zapowiedziała, że na Instagramie fani będą mogli pomóc jej wybrać okładkę powieści.

Oficjalna premiera książki Mery Majka Sylwii Lipki odbędzie się 14 lipca 2021 roku, ale już od 18 czerwca będzie ją można kupić w preorderze.

Przeczytacie Mery Majkę?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.