Reklama
placeholder
News

RENAISSANCE: jest zwiastun filmu z trasy Beyonce. Trafi do Polski?

RENAISSANCE: jest zwiastun filmu z trasy Beyonce. Trafi do Polski?

fot. youtube.com/@beyonce

Reklama
Reklama
placeholder

Renaissance World Tour było wydarzeniem na niespotykaną skalę. W przygotowanie show zaangażowała się mała armia ludzi, a same koncerty na pewno pozostaną w pamięci uczestników. Trasa rozpoczęła się w Sztokholmie w Szwecji, po drodze Bey ze swoim show zawitała do Polski, gdzie zagrała 2 koncerty, a wielki finał miał miejsce w Stanach Zjednoczonych, w Kansas City. I choć emocje jeszcze na dobre nie opadły, artystka właśnie przygotowała film dokumentalny dotyczący Renaissance World Tour.

Thirty Seconds to Mars w Polsce! Koncert 2024 potwierdzony; gdzie wystąpi zespół? >>

RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ: film dokumentalny

W produkcji zobaczymy kulisy powstawania projektu, kluczowe momenty z trasy oraz przemyślenia wokalistki. Beyonce opowiada o swojej filozofii pracy i zmaganiach. Zobaczymy także, jak koncerty wyglądały od kulis. RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ to obowiązkowa pozycja dla każdego spośród prawie 3 miliona fanów, którzy mogli zobaczyć to przedstawienie na żywo.

Kto znany bawił się na koncercie Beyonce na Narodowym? Były też zagraniczne gwiazdy! >>

RENAISSANCE: kiedy w kinach w Polsce?

Film pojawi się także w polskich kinach, obejrzymy go między innymi w obiektach należących do sieci Cinema City, Multikino oraz Helios. Polska premiera filmu RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ będzie miała miejsce 1 grudnia 2023 roku.

Zniecierpliwionych zapraszamy do obejrzenia zwiastuna.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama