Reklama
placeholder
News

Kto znany bawił się na koncercie Beyonce na Narodowym? Były też zagraniczne gwiazdy!

Kto znany bawił się na koncercie Beyonce na Narodowym? Były też zagraniczne gwiazdy!

fot. instagram.com/jemerced/ fot. instagram.com/beyonce/

Reklama
Reklama
placeholder

Koncert Beyonce na PGE Narodowym w Warszawie przyciągnął nie tylko polskie gwiazdy, ale również te zagraniczne. Kto bawił się w tłumie?

Beyonce w Warszawie 27-28 czerwca. Informator koncertowy, co warto wiedzieć? >>

Koncert Beyonce: zagraniczne gwiazdy - kto się pojawił?

27 czerwca był pierwszym dniem, w którym Beyonce wystąpiła na polskiej scenie w ramach trasy Renaissance World Tour. Jest to 9. trasa koncertowa piosenkarki, podczas której promuje swój najnowszy album Renaissance z 2022 roku. Wśród fanów znalazły się też zagraniczne gwiazdy, których wizyty na PGE Narodowym raczej nikt się nie spodziewał. Na koncercie Beyonce bawił się Tom Holland z Zendayą, a także jej koleżanka z planu serialu Euforia, Hunter Schafer. Blisko sceny wspierał Beyonce również mąż, amerykański raper Jay-Z.

Sama Beyonce, śpiewając utwór Break My Soul, "wywołała" z tłumu Lizzo, która również pojawiła się na PGE Narodowym. Obecna na koncercie raperka wzruszyła się tym wyróżnieniem, a swoją reakcję udostępniła na filmiku na instagramowym profilu. Wiele kamer uchwyciło Lizzo bawiącą się wyśmienicie w rytm piosenek podczas koncertu.

Beyonce: setlista na koncerty w Polsce. Te kawałki zabrzmią na PGE Narodowym >>

Koncert Beyonce: polskie gwiazdy - kto się pojawił?

Wśród zgromadzonych znalazła się Jessica Mercedes, która podekscytowana relacjonowała widowisko na swoim profilu na Instagramie. Jessica, niczym paparazzi, znajdowała w tłumie znane osobistości i nagrywała je swoim telefonem. Na jej celowniku znalazła się między innymi Zendaya z Hollandem oraz Jay-Z. Na koncercie Beyonce bawili się również m.in. Jakob Kosel i Ciocia Liestyle.

Na trybunach znalazła się także Roksana Węgiel, która udostępniła na InstaStory widok ze swojego miejsca. Bliżej sceny pojawiły się Julia Wieniawa i Maffashion wraz ze znajomymi. Gwiazdy bardzo skrzętnie udostępniały filmiki, na których tańczą i śpiewają najpopularniejsze hity Beyonce.

Wybraliście się tego dnia na koncert Beyonce?


 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama