News

Biedronka: nowość od Viki Gabor ekskluzywnie w dyskoncie

Biedronka: nowość od Viki Gabor ekskluzywnie w dyskoncie

fot. instagram.com/vikigabor

Płyta z nową piosenką Viki Gabor pojawiła się w sieci sklepów Biedronka! Do popularnego dyskontu trafi wyjątkowa płyta Śpiewajmy razem, na której ekskluzywnie znajdzie się nowy utwór młodej wokalistki.

Do sieci sklepów Biedronka trafi składanka Śpiewajmy razem, która będzie zawierajała największe hity młodych gwiazd w wersjach studyjnych oraz karaoke. Znajdziemy tam również premierowy, niewydany nigdzie wcześniej singiel Viki Gabor Still Standing!

Tik Tok: te polskie konta biją rekordy popularności. Znacie je? >>

Na płycie Śpiewajmy razem znajdą się również wykonania innych świetnych artystów, a będą to m.in. Roksana Węgiel i Zuza Jabłońska.

Płyta Śpiewajmy razem w cenie 9,99 PLN trafi do ponad 3000 sklepów sieci Biedronka i będzie dostępne w sprzedaży od 25 maja do 6 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Część dochodu ze sprzedaży płyty zostanie przekazana fundacji Siepomaga z na wsparcie szpitali w okresie walki z koronawirusem.

Śpiewajmy razem – artyści 

Na składance Śpiewajmy razem przygotowanej przez Universal Music Polska we współpracy z Rzecznikiem Praw Dziecka Mikołajem Pawlakiem znajdą się największe hity młodych gwiazd: Roksany Węgiel, Zuzy Jabłońskiej, Viki Gabor, 4Dreamers i Marcina Maciejczaka. Dodatkowo pojawi się tam premierowy singiel Viki Gabor Still Standing

Niektóre utwory pojawią się w wersji karaoke byście mogli śpiewać jak Wasza ulubiona młoda gwiazda!

Jessica Mercedes kontra klienci jej marki Veclaim. Burza w sieci trwa >>

Śpiewajmy razem – piosenki na płycie [TRACKLISTA]

1. VIKI GABOR – GETAWAY
2. ROKSANA WĘGIEL – DOBRZEJ JEST JAK JEST
3. ZUZA JABŁOŃSKA – WISŁA
4. MARCIN MACIEJCZAK – JAK GDYBY NIC
5. 4DREAMERS – INAPROPRO
6. VIKI GABOR – GETAWAY (KARAOKE)
7. ROKSANA WĘGIEL – DOBRZEJ JEST JAK JEST (KARAOKE)
8. ZUZA JABŁOŃSKA – WISŁA (KARAOKE)
9. MARCIN MACIEJCZAK – JAK GDYBY NIC (KARAOKE)
10. 4DREAMERS – INAPROPRO (KARAOKE)
BONUS:
11. VIKI GABOR – STILL STANDING
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już od jutra do sklepów sieci Biedronka w całej Polsce trafi wyjątkowa płyta🔥 składanka, na której znajdziecie mój singiel "Getaway " oraz utwory @zuzaajablonska, @4dreamersmusic, @marcinmaciejczak i @roxie_wegiel wraz z ich wersjami karaoke! ❤️ Płyta ma charakter charytatywny i powstała we współpracy z Biedronką i Rzecznikiem Praw Dziecka. Sprzedaż płyty ma za zadanie wsparcie szpitali dziecięcych w czasie walki z koronawirusem. Na płycie ukaże się też bonus track - mój autorski, wcześniej nie opublikowany nigdzie utwór! ❤️ Serdecznie zapraszam Was do wspierania tej nierównej walki i kupna płyty! #viki #vikigabor #plyta #biedronka #spiewajmyrazem #charytatywnie

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj