News

Istnieje bielizna dla mężczyzn, która… chłodzi jądra!

Istnieje bielizna dla mężczyzn, która… chłodzi jądra!

Fot. Flickr.com

Istnieje bielizna dla mężczyzn, która… chłodzi jądra! To nie żart. Myślcie, że takie majtki naprawdę działają? 

Księżyc i Wenus obok siebie. Kiedy oglądać to zjawisko? >> 

Majtki chłodzące jądra - cena, gdzie kupić? 

Marka Snowballs Underwear stworzyła specjalną bieliznę dla mężczyzn. Majtki skonstruowane przez firmę chłodzą jądra. Jak działa Snowballs Cooling Underwear? Na pierwszy rzut oka „chłodzące majtki” niczym nie różnią się od tradycyjnej męskiej bielizny. Mają jednak jeden charakterystyczny element – kieszonkę na wysokości krocza, w którą należy włożyć specjalny wkład – tzw. SnowWedges. Żeby bielizna działała tak jak trzeba, wkłady trzeba przynajmniej na godzinę schować w zamrażarce, a potem przez pół godziny cieszyć się przyjemnym chłodem. ;-) 

Alert RCB i Taco Hemingway: co mają ze sobą wspólnego? >> 

Na początku Snowballs Cooling Underwear były reklamowane jako „naukowo potwierdzony sposób na rozwiązanie problemów płodności u mężczyzn”. Z czasem producenci podali informację, że ich produkt może być używany po prostu jako coś co przynosi ratunek w upalne dni. ;-) 

Beata Kozidrak w Orange is the New Black! >> 

Majtki chłodzące jądra możecie kupić na tej stronie. Zestaw zawiera 2 pary bokserek, które zostały wykonane prawie w stu procentach z bawełny, oraz 3 wkłady.  Bielizna stworzona przez Snowballs Underwear jest dostępna w pięciu rozmiarach – od małego do XXL.

Ile kosztują majtki chłodzące? Snowballs Cooling Underwear możecie kupić już za około 200 złotych.

Kupicie taką bieliznę? ;-) 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.