News

Alert RCB i Taco Hemingway: co mają ze sobą wspólnego?

Alert RCB i Taco Hemingway: co mają ze sobą wspólnego?

Fot. Instagram.com/tacohemingwayfanpage/YouTube.com/ Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

Co mają ze sobą wspólnego Alert RCB i… Taco Hemingway? Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się, że niewiele, okazuje się, że jednak coś ich łączy. ;-) 

Taco Hemingway ma dziś urodziny! Tak wyglądała jego impreza [ZDJĘCIA, WIDEO] >> 

Taco Hemingway – Alert RCB

Taco Hemingway niespodziewanie wypuścił niedawno nowy krążek. Chociaż oficjalna premiera płyty POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19 zapowiadana była dopiero na 9 sierpnia 2019 roku, już od 24 lipca album jest dostępny za darmo we wszystkich serwisach stramingowych.

Taco Hemingway: nowa płyta ZA DARMO już w sieci! [PLAYLISTA, PIOSENKI] >> 

Na albumie POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19 znalazło się 11 kawałków, z czego sześć zostało nagranych z artystami zaproszonymi do projektu – Pezetem, Dawidem Podsiadło, Kizo, Rosalie, Rasem i Schafterem. To właśnie z tym ostatnim Taco nagrał singiel Alert RCB, który nawiązuje do ostrzeżenia przed potencjalnymi sytuacjami kryzysowymi.   

Alert RCB: dlaczego go dostajesz? >> 

Tytuł piosenki to nie jedyny element, który łączy SMS-owe ostrzeżenie z polskim raperem. Niedawno duet Taco i Schaftera został doceniony przez samo Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Jednostka pogratulowała artystom wspólnego kawałka na swoim Facebooku:

#AlertRCB inspiruje artystów. Taco Hemingway i #AlertRCB. Jesteśmy dumni. Taco Hemingway, dziękujemy! Twój #AlertRCB :) edit: Schafter również dziękujemy oczywiście – napisano na profilu.

Lubicie kawałek Alert RCB Taco i Schaftera? 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jako dzieciak jeździłem na Stadion Dziesięciolecia, gdzie wymieniałem kieszonkowe na pirackie albumy hiphopowe. W wieku nastoletnim logistykę ułatwiała mi rewolucja torrentowa, jednak wygoda rosła wprost proporcjonalnie do kiełkującego poczucia winy. Nie mniej jednak te setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra — “muzykiem”). Wraz z wydaniem “Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że - celem spłacenia długu - moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo. Oto najnowszy z nich. “POCZTÓWKĘ” wrzucam klasycznie bez singli, teledysków i promocji, bo pilnie muszę zakończyć ten etap prac. Bo chcę skupić się na kolejnym projekcie. Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak. W sprawie ogłoszonej daty sierpniowej — mam nadzieję, że wybaczycie mi tę zmyłkę. Chodziło mi tylko i wyłącznie o premierę fizyczną. Mam nadzieję, że preorderowicze nie poczują się szczególnie urażeni. Potraktujcie ten album jako jeden wielki singiel. Teraz możecie naprawdę zdecydować, czy płyta zasługuje na dołączenie do waszej kolekcji. Na sam koniec pozwólcie, że zabrzmię jak typowy raper: dziękuję wam za wsparcie. Tylko dzięki wam mogę codziennie robić to, co kocham. Do następnego! Na zdrowie, Fifi

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wczoraj Kraków, dziś Katowice. Dziękujemy! @krakow_festival

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@dscll via instagram

Post udostępniony przez Taco Hemingway News (@tacohemingwayfanpage)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@kaminski_tomek via instagram

Wyświetl ten post na Instagramie.

@kaminski_tomek via instagram

Post udostępniony przez Taco Hemingway News (@tacohemingwayfanpage)

Post udostępniony przez Taco Hemingway News (@tacohemingwayfanpage)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.