News

Gwiazdy I edycji Big Brothera 20 lat później. Jak wyglądają i co robią?

Gwiazdy I edycji Big Brothera 20 lat później. Jak wyglądają i co robią?

fot. instagram.com/klaudiusz.sevkovic

Co robią i jak wyglądają dziś gwiazdy I edycji Big Brothera? Od premiery programu minęło 20 lat!

Program Big Brother zadebiutował w polskiej telewizji w 2001 roku. Pierwsza edycja reality show przyciągnęła rekordową liczbę widzów przed telewizyjne odbiorniki. Podaje się, że średnia oglądalność Big Brothera wynosiła około 4 miliony osób na każdy odcinek! Nic dziwnego, że uczestnicy programu szybko zostali celebrytami. Były to osoby wcześniej nieznane, które pochodziły z różnych środowisk. Pamiętacie kto występował w pierwszej edycji Big Brothera?

Dzień Kobiet: życzenia i gify na Facebooka >> 

Karolina Pachniewicz

Karolina była jedną z najbardziej barwnych postaci w Big Brotherze. To właśnie ona wypowiedziała zdanie, które dla wielu stało się kultowe.

Gulczas, a jak myślisz? - te słowa były tak popularne, że nawet stały się nawet tytułem filmu, który powstał po programie.

Karolina była także najmłodszą uczestniczką reality show. Zasłynęła również z romansu z Grzegorzem Mielcem. To dla niego zrezygnowała z uczestnictwa w programie. Niestety, związek nie przetrwał.

Dzisiaj Pachniewicz mieszka w Wielkiej Brytanii. Wiadomo, że jest w związku i pracuje jako tłumaczka w szpitalu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Leo Rockefeller (@leo_rockefeller_official)


Manuela Michalak

Manuela była jedną z finalistek Big Brothera. Zasłynęła dzięki swojemu uśmiechowi i oryginalnemu poczuciu humoru.

Po zakończeniu programu Manuela przez trzy lata była współprowadzącą programu Maraton Uśmiechu. Aktualnie jest dyrektorem generalnym w jednej z firm, która zajmuje się sprzedażą włosów, które służą do profesjonalnego przedłużania. Prowadzi również salon fryzjerski niedaleko Poznania. Wiadomo także, że Manuela wzięła ślub.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#bluehair #hair #pyrek #manuelamichalak #konferencjagniezno2015 #dlaidei #poland #gniezno

Post udostępniony przez Manuela Michalak (@manuela_bbf)


Piotr Gulczas Gulczyński

Osoby, które oglądały pierwszą edycję Big Brothera na pewno pamiętają Gulczasa. Mężczyzna doskonale wiedział jak zainteresować telewidzów i co zrobić, żeby utrzymać popularność po zakończeniu show.

Piotr Gulczyński jest autorem książki Tajemnice domu w Sękocinie, w której opowiedział o swoich doświadczeniach w programie. Został także inspiracją dla twórców filmu Gulczas, a jak myślisz?, w którym zagrał jedną z ról. Na tym nie zakończyła się jego kariera aktorska, bo można go było oglądać w takich produkcjach jak Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja czy Trzymajmy się planu. Wystąpił także w teledysku do piosenki Małgorzaty Ostrowskiej Śmierć w dyskotece. Aktualnie Gulczas pracuje w branży reklamowej i nie udziela się w show-biznesie.

 

 

Monika Sewioło

Monika Sewioło została okrzyknięta najseksowniejszą uczestniczną tej edycji show. Kiedy wchodziła do domu Wielkiego Brata była młodą, 23-letnią żoną z apetytem na karierę. Starała się nawet zrobić karierę muzyczną i nagrała piosenkę.

Później Sewioło rozwiodła się z mężem, który wcześniej namawiał ją do udziału w reality show i wróciła do normalnego życia.

Podobno wciąż utrzymuje kontakt z niektórymi znajomymi z czasów Big Brothera.

Niestety - Monika Sewioło nie ma żadnych zdjęć na swoim profilu na Instagramie. 

 

Alicja Walczak

Alicja po zakończeniu reality show nie miała łatwego życia. Doznała urazu kręgosłupa w wyniku wypadku samochodowego. Na wskutego tego zdarzenia przez wiele lat musiała być rehabilitowana. Potem zdiagnozowano u niej rzadką odmianę raka płuc. Na szczęście pokonała chorobę. Uważa to za cudowne uzdrowienie.

Aktualnie jest artystką i zajmuje się fotografią oraz malarstwem.

 


Klaudiusz Ševković

Klaudiusz po wyjściu z domu Wielkiego Brata prowadził dwa programy kulinarne. Celebryta z zawodu jest kucharzem. Niestety, ale programy nie miały dobrej oglądalności.

Następnie Ševković postanowił spróbować swoich sił w branży muzycznej i w 2001 roku wydał swoją płytę.

Dzisiaj Klaudiusz jest managerem firmy organizującej największe turnieje golfowe w kraju. Sam jest pasjonatem tego sportu.

Kamila Wybrańczyk – dziewczyna Artura Szpilki gwiazdą Fame MMA. Co wiemy o zawodniczce? >> 

 

 

Janusz Dzięcioł

Janusz Dzięcioł został zwycięzcą pierwszej edycji Big Brothera. Po programie również zagrał w filmie Gulczas, a jak myślisz… Jerzego Gruzy.

W 2002 roku zajął się polityką i został grudziądzkim radnym. Stanowisko obejmował przez 5 lat. W 2007 roku dostał się do Sejmu, a cztery lata później ponownie został posłem. W 2014 roku starał się o fotel prezydenta Grudziądza.

Niestety, ale w grudniu 2019 roku polskie media obiegła tragiczna wiadomość. Janusz Dzięcioł zginął tragicznie na przejeździe kolejowo-drogowym koło Grudziądza.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jedyny normalny uczestnik wszystkich edycji Big Brothera. RIP 🕯 . #januszdzięcioł #rip

Post udostępniony przez Mischa (@m_ql2_8)

 


Grzegorz Mielec

Grzegorz w programie zasłynął swoim gorącym romansem z Karoliną Pachniewicz. Gdy odpadł z programu zakochana dziewczyna postanowiła zrezygnować z udziału w show i na własne życzenie opuściła dom Wielkiego Brata. Niestety, ale związek nie przetrwał.

Teraz okazuje się, że Grzegorz ułożył sobie życie w Brazylii, w której mieszka od 15 lat. Został prezesem Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Domu Kultury Polskiej im. Sanguszki w Sao Paulo.

Niestety, ale Grzegorz nie prowadzi konta na Instagramie. Jego aktualne zdjęcia możecie zobaczyc klikając tutaj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mój Greg ❤️ #bigbrother

Post udostępniony przez karolina pachniewicz (@bogoosha_)


Małgorzata Maier

Małgosia była jedną z finalistek Big Brothera. Po wyjściu z programu poprowadziła takie programy jak Dom pełen pomysłów i Kto Was tak urządził?

Aktualnie Maier zajmuje się projektowaniem, malowaniem oraz rzeźbą.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#znowu ja #w korku

Post udostępniony przez Małgorzata Maier (@malgorzatamaier.pl)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#lubie to

Post udostępniony przez Małgorzata Maier (@malgorzatamaier.pl)


Piotr Lato

W programie atrybutem Piotra była gitara. Po programie próbował zrobić karierę w branży muzycznej. Próbował swoich sił w takich programach jak Idol czy The Voice of Poland. Związany był z branżą marketingową, jednak przestał pracować w zawodzie.

W 2020 roku udało mu się wydać swoją debiutancką płytę o tytule Dust Bowl Desert Night Fantasies.

 

 

Sebastian Florek

Sebastian po zakończeniu programu wszedł w świat polityki. Przez cztery lata posłem z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Aktualnie prowadzi własny biznes i jest właścicielem gospodarstwa agroturystycznego w Dorotowie.

Niestety Sebastian nie posiada profilu na Instagramie.

 

Anna Baranowska

Anna jako pierwsza opuściła dom Wielkiego Brata po zaledwie 15 dniach uczestnictwa w programie. Po wyjściu z programu nie kontynuowała kariery w show biznesie.

Niestety, ale w 2007 roku do mediów dotarła wiadomość, że Baranowska została znaleziona martwa w mieszkaniu swojego partnera. Do dziś jej śmierć nie została wyjaśniona.

Kraina Lodu 2: błędy w filmie Disneya. Zauważyliście to? >>

 

Niewiele wiadomo co obecnie słychać u pozostałej trójki uczestników: Patrycji, Wojtka i Rafała. Wiadomo, że Patrycja Strzemiecka po programie związała się z Piotrem Lato. Wojciech Kromka założył podobno biuro turystyczne Okno na Świat, a Rafał Chudziński wyprowadził się z Polski.

Oglądaliście pierwszą edycję Big Brothera?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.