News

Billie Eilish miała chłopaka! Trzymała to w tajemnicy

Billie Eilish miała chłopaka! Trzymała to w tajemnicy

fot. youtube.com/Billie Eilish

Billie Eilish miała chłopaka! Trzymała związek w tajemnicy. Jej wybrankiem był raper. Co o nim wiemy?

Billie Eilish: Świat lekko zamglony – film o artystce już dostępny! >> 

Zainteresowanie fanów Billie Eilish wzbudzają nie tylko jej działania muzyczne, lecz także życie prywatne. Wielu zastanawia się czy 19-letnia wokalistka jest zakochana.

Billie Eilish – chłopak

Jak się okazało, autorka No Time To Die przez bardzo długi czas trzymała związek w tajemnicy! O tym, że miała chłopaka dowiadujemy się z filmie Billie Eilish: The World A Little Blurry. Dokument jest dostępny na AppleTV + od 26 lutego 2021 roku.

Jak podają portale, w produkcji artystka ujawnia, że spotykała się z Brandonem Quentionem Adamsem, znanym jako Q lub 7:AMP. Widzowie mają zobaczyć wspólne chwile pary i usłyszeć ich rozmowy telefoniczne, które Billie Eilish często kończyła zdaniem „Kocham Cię”.

Związek Billie Eilish i Brandona Adamsa nie trwał długo. Rozstali się w 2019 roku. Powodem ich rozstania był fakt, że „nie chcieli tego samego w życiu”.

Nie chciałam tego samego co on, to nie było sprawiedliwe. Nie sądzę, żeby związek się udał, jeśli nie interesuje cię to co tę drugą osobę. Brakowało zaangażowania. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miłości, żeby kochać siebie, nie możesz kochać kogoś innego – cytuje słowa gwiazdy stylecaster.com.

Krzysztof Ibisz ZARĘCZONY! Jego wybranką jest 29-letnia uczestniczka Top Model >> 

W wywiadzie dla Vogue z 2020 roku piosenkarka zdradziła, że jedną z przyczyn jej depresji był „romantyczny związek z kimś, kto źle ją traktował”. Nie ujawniła o kogo chodziło.

Z kolei w wywiadzie dla GQ UK Billie Eilish mówiła m.in. o tym dlaczego jest singielką.

(…) Wiem, że w końcu kogoś znajdę, ale w tej chwili nie mogę tego sobie wyobrazić. Czuję się zupełnie inną osobą, kiedy jestem z kimś innym. (…) Nie pociągają mnie już ludzie. Nie wiem co się dzieje.

Brandon Adams – kim jest były chłopak Billie Eilish?  

Z informacji zamieszczonych w internecie możemy dowiedzieć się, że były chłopak Billie Eilish współpracuje z wytwórnią Ateaze Music. Ma 24 lata i pochodzi z Los Angeles.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.