News

Billie Eilish: Świat lekko zamglony – film o artystce już dostępny!

Billie Eilish: Świat lekko zamglony – film o artystce już dostępny!

Fot. Wikimedia Commons/crommelincklars

Billie Eilish: Świat lekko zamglony to dokument o wokalistce, który trafił do sieci w nocy z 25 na 26 lutego czasu polskiego. Film o życiu i karierze Billie Eilish dostępny jest na Apple TV. 

Platforma streamingowa ogłosiła szereg wydarzeń specjalnych towarzyszących premierze filmu – m.in. pełny występ Billie. 26 lutego o 3:00 w nocy fani mogli posłuchać wywiadu z Eilish i z reżyserem dokumentu, R.J. Cutlerem. Po tym wydarzeniu w Apple TV pojawił się dostępny dokument Billie Eilish: Świat lekko zamglony.

Billie Eilish w ramach promocji filmu udostępniła ilomilo (Live From The Film – Billie Eilish: The World’s A Little Blurry). Nagranie pochodzi z koncertu zarejestrowanego 10 października 2019 roku w Toyota Center w Houston. Część występu również można obejrzeć w filmie.

Brutalne porwanie psów Lady Gagi. Padły strzały >>

Billie Eilish: Świat lekko zamglony – o czym jest film?

Billie Eilish: Świat lekko zamglony to film dokumentalny przybliżający fenomen Billie Eilish. Wielokrotnie nagradzany filmowiec, R.J. Cutler, towarzyszy nastolatce w trasie, na scenie i w rodzinnym domu podczas pracy nad debiutanckim albumem WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?, który zmienił jej życie.

Obejrzycie Billie Eilish: Świat lekko zamglony?

 


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.