News

Billie Eilish miała dublerkę na koncercie. Zauważylibyście różnicę?

Billie Eilish miała dublerkę na koncercie. Zauważylibyście różnicę?

fot. youtube.com/Billie Eilish

Billie Eilish 'oszukała' fanów podczas koncertu na tegorocznym festiwalu Coachella? Wokalistka zdradziła tajemnicę dotyczącą jej występu na popularnej imprezie.

Billie Eilish to jedna z największych gwiazd muzyki pop na świecie. Młodziutka artystka ma zaledwie 20 lat, od dawna króluje na szczytach list przebojów, a każdy jej muzyczny ruch jest uważnie obserwowany i analizowany. 

W 2018 roku artystka zdradziła, że od wielu lat zmaga się z zespołem Tourette'a, a przy okazji niedawnego wywiadu z Davidem Lettermanem przyznała, że pogodziła się chorobą i nie wstydzi się jej. 

Billie Eilish ma zespół Tourette'a. Udzieliła wyjątkowego wywiadu i opowiedziała o chorobie >>

Eilish jest też kreatywną duszą, co widać w muzyce, ale także poza nią. Jej koncerty od zawsze są wyjątkowe, a ostatnio gwiazda wpadła na ciekawy pomysł, o którym teraz opowiedziała szerzej. 

Billie Eilish: dublerka

Podczas wywiadu dla Apple Music 1 artystka opowiedziała o tym, jak podczas festiwalu Coachella 2022 użyła dublerki, która „rozpoczęła” występ za nią. Była nią jedna z tancerek! Peruka, ciemne okulary, odpowiedni strój i naświetlenie sprawiły, że nikt nie zauważył, że to nie jest prawdziwa Billie Eilish.

Ubrałam ją w strój koncertowy, który nosiłam wcześniej. Dostaliśmy czarną perukę, dorzuciliśmy do niej koczki. Daliśmy jej maskę i okulary przeciwsłoneczne, a ona założyła moje buty i skarpetki. Ustawiłam ją z tyłu sceny, a ona stała tam, kiedy zapaliły się światła i wszyscy myśleli, że to ja. Dosłownie nikt nie wiedział, że to nie ja! - mówi Eilish. 

Doda dodała sobie nowe imię. Zmieniła dokumenty >>

W ten sprytny sposób artystka mogła zacząć występ w zupełnie innym miejscu sceny i zaskoczyć dosłownie wszystkich.

Poniżej zamieszczamy wideo z tego koncertu. Widać, że to dublerka? 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.