News

Doda dodała sobie nowe imię. Zmieniła dokumenty

Doda dodała sobie nowe imię. Zmieniła dokumenty

fot. Instagram.com/dodaqueen

Doda prosiła fanów o pomoc w wyborze nowego imienia na początku 2022 roku. Dorota Rabczewska ma już nowe dokumenty.

Doda chce mieć drugie imię. Prosi fanów o pomoc >> 

Wokalistka po rozwodzie z Emilem Stępniem wróciła do panieńskiego nazwiska. Przy okazji wymiany dokumentów postanowiła, że będzie miała drugie imię. 

Doda – nowe imię

Na razie nie wiadomo jakie nowe imię ma Doda. Fani poznają je prawdopodobnie jesienią 2022, w dniu premiery płyty artystki.

Moja płyta będzie nosiła moje nowe imię, które przybrałam, zmieniając dowód. Jest to zamknięcie tych 20 lat i początek czegoś zupełnie innego – powiedziała Dorota Rabczewska w rozmowie z Super Expressem.

Oliwka Brazil z nową piosenką. ‘Dziękuję wszystkim, którzy są ze mną i są przeciw mnie’ >> 

Na wiadomość jakie drugie imię ma Doda musimy jeszcze trochę poczekać, ale niewykluczone, że piosenkarka wybrała którąś z propozycji fanów. Przypomnijmy, że prawdopodobnie najczęściej wymieniali oni imiona Victoria oraz Wiktoria, co oznacza zwycięstwo. Pojawiały się też takie imiona jak m.in.: Dagmara, Rita, Marika, Diana, Sylwia, Estera, Laura i Nadzieja.

Doda – kariera. Zmieni zawód?

To nie wszystkie zmiany. Artystka niedawno świętowała jubileusz 20-lecia na scenie. Jak czytamy na łamach dziennika, Doda nie chce śpiewać już takich piosenek jak Dżaga czy Nie daj się i na razie rezygnuje też z koncertów.

Ja już nie chcę wracać do tego, co było. Mnie już tamten format i tamta wersja mnie i mojej twórczości bardzo wyeksploatowały psychicznie. Swoim jubileuszem całkowicie zamykam stary etap – wyznała piosenkarka.

Rafał Brzozowski szczerze o związkach. Jest gotowy na nowy? >>

Doda przyznała, że w przyszłości chciałaby odnaleźć się w innym zawodzie niż wokalistki.

Moim marzeniem jest w przyszłości całkowicie zmienić swoje życie, obudzić się w innym miejscu na ziemi, dotknąć innego zawodu. Może będę producentką filmową, a może stworzę swoją firmę fonograficzną? Ale chcę zmienić coś i jako starsza osoba opowiadać tę historię, że kiedyś byłam sławną piosenkarką i zdobyłam wszystkie nagrody muzyczne, ale dzisiaj jestem gdzieś indziej – mówiła Super Expressowi.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.