News

Billie Eilish zaprojektowała… logo Olimpiady 2028! Jak wygląda?

Billie Eilish zaprojektowała… logo Olimpiady 2028! Jak wygląda?

Fot. YouTube.com/LA28

Billie Eilish zaprojektowała… logo Olimpiady 2028! Jak wygląda jej symbol słynnej imprezy? Zobaczcie.

Miley Cyrus śpiewa hit Billie Eilish! Jej wersja powala [WIDEO] >>  

Do Olimpiady 2028 zostało mnóstwo czasu, jednak już teraz wiadomo, że wtedy gospodarzem Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich ma być miasto Los Angeles. Niedawno organizatorzy zaprezentowali oficjalne logo wydarzenia.

Billie Eilish – logo Igrzysk Olimpijskich 2028

Z okazji organizacji największej imprezy sportowej, m.in. artystom i właśnie sportowcom zlecono stworzenie alternatywnych projektów znaku. Dokładnie chodziło o zmianę litery A. Wśród takich osób znalazła się Billie Eilish. W logo Olimpiady 2028 zaprojektowanym przez 18-letnią wokalistkę litera A jest skośna i ma jaskrawozielony kolor.

Czcionka jest taka sama jak ta, której używam we własnym logo. Kto wie, czy będzie taka sama za osiem lat? Ale nie chodzi mi o to, żeby wyrazić siebie z przeszłości lub przyszłości, chodzi o wyrażenie siebie teraz. Nie wiem, jak będzie wyglądało moje życie za osiem lat, ale naprawdę nie mogę się doczekać przyszłości – mówiła Billie Eilish w filmie opublikowanym przez LA28.

Billie Eilish: Svetlaniy1 to jej sobowtór? Jest gwiazdą TikToka! >> 

Co ważne, wszyscy, którzy zostali poproszeni do stworzenie własnego projektu logo Olimpiady 2028 są związani z Los Angeles. Właśnie w tym mieście Billie Eilish się urodziła.

Za każdym razem, gdy tu wracam, wracam do siebie i do tego, kim jestem, do swoich korzeni. LA jest inspirujące na wiele sposobów. Przede wszystkim uwielbiam w nim to, że jest naprawdę różnorodne. Na Igrzyskach Olimpijskich spotkamy się tu wszyscy, z całego świata. Nie mogę się doczekać tego, co będzie za osiem lat – dodała Eilish.

Oprócz Billie Eilish swój udział w projektowaniu logo Olimpiady 2028 mieli aktorka Reese Witherspoon, youtuberka Lilly Singh i artysta Alex Israel.

Jak Wam się podoba logo od Billie Eilish?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

can’t you hear me?

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

still here

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

thank you for having me @chanelofficial

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.