News

Billie Eilish z płytą Marcina Maciejczaka! [FOTO]

Billie Eilish z płytą Marcina Maciejczaka! [FOTO]

Fot. Instagram.com/billieeilish/marcinmaciejczak

Billie Eilish na zdjęciu z płytą Marcina Maciejczaka! To oznacza, że artystka ma w swojej kolekcji krążek polskiego wokalisty?

Billie Eilish – książka O sobie. Co w niej znajdziemy? [ZDJĘCIA] >> 

Marcin Maciejczak stał się sławny dzięki udziałowi w 3. edycji The Voice Kids. Nastolatek z Bartochowa zachwycił swoim głosem całą Polskę i wygrał program.

Wokalista jest wielkim fanem Billie Eilish. Przypomnijmy, że już na etapie Przesłuchań w Ciemno w The Voice Kids 3 zdradził, że nagrywa covery i własne teledyski do singli m.in. właśnie amerykańskiej gwiazdy.

Billie Eilish ma płytę Marcina Maciejczaka?

Niedawno w internecie pojawiła się fotka, na której Billie Eilish przytula płytę Marcina Maciejczaka. Zdęcie jest bardzo realistyczne i wygląda tak, jakby piosenkarce udało się zdobyć krążek Tamte Dni przedpremierowo. Przypomnijmy, że album ma ukazać się 11 czerwca 2021 roku.

Gwiazdy jako dzieci. Bardzo się zmienili? >>

Billie Eilish słucha utworów zwycięzcy The Voice Kids 3? Jego płyta nie trafiła w ręce wokalistki (przynajmniej na razie ;-)). Wyjątkowe zdjęcie to praca jednego z internautów, który na Instagramie działa pod pseudonimem @gvmvangvels.

Jak Wam się podoba?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.