News

Billie Eilish – książka O sobie. Co w niej znajdziemy? [ZDJĘCIA]

Billie Eilish – książka O sobie. Co w niej znajdziemy? [ZDJĘCIA]

fot. materiały prasowe

Billie Eilish błyskawicznie stała się jedną z największych gwiazd muzyki wraz z wydaniem jej debiutanckiego singla Ocean Eyes w 2015 roku i nadal burzy muzyczne bariery swoim przełomowym brzmieniem. 

Jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie, w 2019 roku album Billie When We All Fall Asleep, Where Do We Go? zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 w USA, a także w 17 innych krajach i był najczęściej odtwarzanym albumem tego roku. Jej hity takie jak bad guy, Bellyache, when the party’s over czy bury a friend osiągnęły miliardy odtworzeń.

Billie Eilish w bieliźnie. Takiej sesji jeszcze nie widzieliście [ZDJĘCIA] >>

When We All Fall Asleep, Where Do We Go? to album, który został napisany, wyprodukowany i nagrany w całości przez Billie Eilish i jej brata Finneasa w ich rodzinnym domu w Los Angeles.

Dzięki temu wydawnictwu Billie Eilish przeszła do historii jako najmłodsza artystka, która otrzymała nominacje i wygrała we wszystkich głównych kategoriach na 62. ceremonii rozdania nagród Grammy, otrzymując nagrodę dla najlepszego nowego artysty oraz nagrody za album roku, płytę roku, piosenkę roku i najlepszy popowy album wokalny. 

Billie Eilish napisała również i nagrała oficjalną piosenkę do najnowszej części filmu o Jamesie Bondzie No Time To Die.

Billie Eilish – książka O sobie

W tej wypełnionej zdjęciami książce Billie Eilish dzieli się wglądem w swoje życie - zarówno to na scenie, jak i poza nią. Wszystkie fotografie zostały starannie wybrane i opracowane przez samą artystkę, która postanowiła podzielić się najważniejszymi momentami ze swojego życia.

Premiera książki odbyła się 11 maja 2021 roku.

Chcecie wygrać egzemplarz książki Billie Eilish O sobie? Niedługo wystartujemy ze specjalnym konkursem, bądźcie czujni!

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.