Reklama
placeholder
News

Billy Ray Cyrus oskarżony o przemoc. Rozwodzi się po zaledwie 7 miesiącach z 30 lat młodszą żoną

Billy Ray Cyrus oskarżony o przemoc. Rozwodzi się po zaledwie 7 miesiącach z 30 lat młodszą żoną

fot. Instagram: @billyraycyrus

Reklama
Reklama
placeholder

Ostatnie kontrowersje wokół życia prywatnego Billy'ego Raya Cyrusa, legendarnego artysty muzyki country i ojca Miley, wzbudziły wiele emocji. Media obiegła informacja o jego rozwodzie po siedmiu miesiącach małżeństwa z piosenkarką, która jest o trzy dekady młodsza od niego. Powodem rozstania miały być liczne oszustwa, "różnice nie do pogodzenia" oraz "niewłaściwe zachowanie małżeńskie". Sytuacja nabrała dramatycznego obrotu, gdy jego żona, Johanna Rosie Hodges, znana jako Firerose, oskarżyła go o przemoc domową oraz nadużywanie narkotyków.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki NIE SĄ JUŻ RAZEM. Aktorka potwierdziła rozstanie >>

Rzecznik Billy'ego Raya Cyrusa odpowiada na mocne zarzuty w stronę muzyka

To nie pierwszy raz, kiedy życie osobiste Billy'ego Raya Cyrusa stało się przedmiotem zainteresowania mediów. W przeszłości jego długoletnie małżeństwo z matką Miley Cyrus również zakończyło się rozstaniem, co wówczas wzbudziło duże emocje w świecie show-biznesu. Jego obecne problemy osobiste stają się kolejnym rozdziałem w burzliwej historii miłosnej.

Sprawa rozwodowa z Firerose stała się areną publicznej dyskusji po tym, jak ta publicznie oskarżyła Cyrusa o agresję fizyczną i psychiczną. Jej skarga zawierała również informację o regularnym zażywaniu narkotyków przez muzyka. Hodges opisała swoje doświadczenia jako skrajne przypadki emocjonalnego i werbalnego znęcania, które znacząco wpłynęły na jej zdrowie psychiczne.

Rzecznik 62-letniego muzyka odpowiedział na te zarzuty przez portal Page Six kwestionując ich prawdziwość i wspominając o wcześniejszych próbach pojednania się, które rzekomo miały miejsce krótko po złożeniu przez Cyrusa wniosku o rozwód.

Jak sądzicie, kto w tym sporze wygra w sądzie?

fot.Instagram:@billyraycyrus

fot.Instagram:@billyraycyrus

fot.Instagram:@billyraycyrus

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama