Reklama
placeholder
News

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki NIE SĄ JUŻ RAZEM. Aktorka potwierdziła rozstanie

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki NIE SĄ JUŻ RAZEM. Aktorka potwierdziła rozstanie

fot. Instagram: @juliawieniawa / @nikodamn

Reklama
Reklama
placeholder

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki postanowili się rozstać. Aktorka potwierdziła tę informację podczas jednego z wywiadów.

Internauci już od jakiegoś czasu podejrzewali, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znów się rozstali. Przypominamy, że para postanowiła zakończyć swój dwuletni związek w 2022 roku. Po kilku miesiącach ogłosili jednak, że postanowili dać sobie drugą szansę. Zaadoptowali nawet psa i zamieszkali razem. Okazuje się, że związek Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego i tym razem nie przetrwał. 

Olga Kalicka znów jest zakochana. Podzieliła się kadrami z nowym partnerem >>

Julia Wieniawa potwierdziła ROZSTANIE z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Nikodemem Rozbickim 18 czerwca 2024 roku. Została wtedy zapytana przez jednego z dziennikarzy portalu Pomponik, czy plotki o jej rozstaniu z Nikodemem Rozbickim są prawdą. Odpowiedziała na to:

Chyba to prawda.

Zaraz potem dziennikarz zapytał jej, czy jest singielką, na co odpowiedziała: 

No tak.

Fagata ROZSTAŁA SIĘ z partnerem. Piotr 'Lizak' Lizakowski zabrał głos >>

Zdaje się, że kolejny kryzys w związku pary pojawił się niedługo po tym, jak Nikodem Rozbicki kilka miesięcy temu wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Informator zdradził wtedy portalowi Super Express, że ''dla Julii związek na odległość kompletnie się nie sprawdza''. Stwierdził też, że aktorka po wyjeździe Nikodema Rozbickiego zaczęła uważać go tylko za ''przyjaciela''. 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama