Reklama
placeholder
News

Bittersweet: nowy polski festiwal muzyczny wystartuje w 2025 roku. Co o nim wiadomo?

Bittersweet: nowy polski festiwal muzyczny wystartuje w 2025 roku. Co o nim wiadomo?

fot. Facebook: Bittersweet Music Festival

Reklama
Reklama
placeholder

Bittersweet Festival w 2025 roku może stać się konkurencją dla FEST Festivalu, jeśli kolejna edycja imprezy zostanie zorganizowana. Nadchodzące wydarzenie muzyczne w Poznaniu również zapowiada się na muzyczne wydarzenie na międzynarodową skalę. 

Agencja koncertowa Good Taste Production po 10 latach pracy przy polskich koncertach postanowiła spełnić swoje marzenie o organizacji międzynarodowej letniej imprezy. Bittersweet Festival ma odbyć się w dniach 14-16 sierpnia 2025 roku na terenie Parku Cytadela w Poznaniu. Wydarzenie ma dostarczyć słuchaczom różnorodnych muzycznych emocji i autentycznych doświadczeń. Jak zapowiadają organizatorzy, na żywo będzie można usłyszeć zarówno polskie gwiazdy, jak i zagranicznich headlinerów. Planowany jest też program artystyczno-warsztatowy, akcje społeczne oraz liczne strefy i sceny, w tym ta poświęcona muzyce rockowej. Co na temat festiwalu powiedzieli organizatorzy?

FEST Festival: organizator udzielił wywiadu. Mówi o błędach >>

Bittersweet Festival 2025: ogranizatorzy zapowiadają imprezę na międzynarodową skalę

Organizatorzy z Good Taste Production długo zastanawiali się nad stworzeniem międzynarodowej imprezy. Dzięki zdobyciu wieloletniego doświadczenienia w branży w końcu udało im się wystartować z Bittersweet Festivalem. Organizatorzy zapewniają, że festiwal dostarczy słuchaczom niezwykłych muzycznych przeżyć. Zapewniają też, że zdają sobię sprawę, że na takim wydarzeniu ważna jest nie tylko sama muzyka:

Nasze myśli długo krążyły wokół stworzenia międzynarodowego festiwalu na taką skalę. Dziś mamy doświadczenie, aby zrealizować to marzenie i stworzyć wyczekiwaną, letnią imprezę w Poznaniu, która przeniknie do tkanki miasta. Wiemy, że festiwal, to nie tylko muzyka. To przede wszystkim ludzie i emocje, ich doświadczenia i przeżycia, doznania i sentymenty, słodko-gorzkie rozstania i powroty.

Koncerty 2025 w Polsce: kto wystąpi w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Organizatorzy mają też nadzieję, że Bittersweet Festival stanie się stałym punktem na festiwalowej mapie Polski:

Bittersweet Festival ma pobudzać zmysły i tworzyć wspomnienia, a w perspektywie czasu stać się stałym punktem na festiwalowej mapie Polski.

Najnowsze informacje na temat Bittersweet festiwal będą pojawiać się na jego profilach w mediach społecznościowych oraz na jego oficjalnej stronie. Obecnie możecie zgłaszać na niej propozycje artystów, których chcielibyście usłyszeć podczas wydarzenia. 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama