Reklama
placeholder
News

Blanka z oficjalnym merchem Bejba. Są bluzy i koszulki dla fanów

Blanka z oficjalnym merchem Bejba. Są bluzy i koszulki dla fanów

fot. instagram.com /blikeblanka/

Reklama
Reklama
placeholder

Oficjalny merch Blanki zawiera części garderoby podpisane charakterystycznym słowem "bejba". Ile kosztują takie gadżety?

Solo Blanki w wersji… LEGO. Tak wygląda Bejba z klocków >>

Blanka - merch Bejba

24-letnia Blanka Stajkow po raz kolejny wykazała się dystansem do siebie, ponieważ w skład merchu wokalistki wchodzą akcesoria podpisane humorystycznym zwrotem "bejba". Od tego słowa zaczyna się piosenka Solo, którą Blanka zaprezentowała na Eurowizji 2023. To słowo wręcz przylgnęło do wokalistki, stając się jej znakiem rozpoznawczym w show-biznesie.

Pierwszym krokiem do wykorzystania popularności związanej z utworem Solo było założenie przez wokalistkę spódnicy z długim trenem, który zdobił napis "bejba". Strój piosenkarki wywołał niemałe zamieszanie, a sama Blanka prawie zaliczyła wpadkę, potykając się na schodach. Schodząc po turkusowym dywanie, Stajkow poinformowała zagraniczne media, co oznacza napis na jej kreacji. Jak widać, Blanka potrafi żartować z samej siebie i nie obraża się za komentarze internautów.

1 czerwca Blanka stworzyła na swoim instagramowym profilu wyróżnioną relację zatytułowaną "MERCH". Na krótkich filmikach wokalistka promuje już dostępne do zakupu przedmioty.

Blanka – od modelingu do Eurowizji 2023. Co wiemy o wykonawczyni Solo? >>

Merch Blanki - gadżety i ceny

W skład merchu Blanki, którego zawartość znaleźć można w zakładce strony preorder.pl, wchodzą t-shirty oraz bluzy z napisem "Bejba, its kajnda krejza, Blanka". Na stronie znaleźć można również białą czapkę z różowym napisem "Bejba, Blanka".

Ceny zaczynają się od 69,00 złotych, a górna granica wynosi 199,00 złotych. 

Podoba wam się autorski merch Blanki?

fot. instagram.com/blikeblanka/
 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama