Reklama
placeholder
News

Solo Blanki w wersji… LEGO. Tak wygląda Bejba z klocków

Solo Blanki w wersji… LEGO. Tak wygląda Bejba z klocków

fot. youtube: Music bricks / Eurovision Song Contest

Reklama
Reklama
placeholder

Blanka z piosenką Solo zajęła 19. miejsce na Eurowizji 2023 z 93 punktami, w tym 12 od jurorów i 81 od widzów. Jej występ niedawno doczekał się wersji z klocków LEGO.

Blanka – od modelingu do Eurowizji 2023. Co wiemy o wykonawczyni Solo? >>

Solo Blanki w wersji… LEGO [WIDEO]

Po tym, jak Blanka z piosenką Solo wygrała preselekcje na Eurowizję 2023, utwór stał się prawdziwym hitem w sieci, a wielu internautów zapamiętało z niego przede wszystkim słynny tekst ''Bejba'' i to właśnie pod tym tytułem często wyszukiwali piosenkę w sieci. Solo spotkało się z jeszcze większym uznaniem po półfinałach oraz wielkim finale 67. edycji legendarnego konkursu piosenki. Wielu internautów stwierdziło, że ostatnie dwa wykonania Blanki wypadły jeszcze lepiej, niż jej pierwszy występ. Widzowie zwrócili uwagę między innymi na tak zwany dance break, który reprezentantka Polski miała okazję zaprezentować na scenie w Liverpoolu. To własnie nim zainspirowali się twórcy, którzy odtworzyli występ Blanki w stylu kultowych klocków LEGO.

Solo Blanki w wersji LEGO powstało dzięki kreatywności ekipy z kanału YouTube o nazwie Music bricks. W ich autorskim filmiku pojawiłają się minifigurki Blanki oraz jej tancerzy. Na scenie nie zabrakło również ognia.

Polska piosenka na Eurowizji 2023: Blanka ‘Solo’ (Bejba) – tekst piosenki po polsku i angielsku >>

Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się Solo Blanki w wersji LEGO:

Blanka: Solo na Eurowizji 2023 - występ finałowy

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama