News

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili związek. Modelka pokazała romantyczny filmik

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili związek. Modelka pokazała romantyczny filmik

fot. Instagram.com/alekbaron

Sandra Kubicka i Aleksander Baron potwierdzili swój związek. W internecie pojawił się romantyczny filmik.

Sandra Kubicka ma nowego chłopaka. To Baron? >> 

O tym, że Sandra Kubicka związała się z 11 lat starszym gitarzystą Afromental mówi się od dawna. Kiedy 26-latka jakiś czas temu została zapytana wprost, czy ją i Barona łączy coś więcej, zaprzeczyła. W rozmowie z portalem Pudelek osoba z otoczenia pary zdradziła, że to muzyk na razie nie chce mówić głośno o nowej relacji.

Niedawno Sandra Kubicka i Aleksander Baron postanowili oficjalnie ogłosić, że są parą.

Sandra Kubicka i Baron potwierdzają związek

Bonnie and Clyde. Tak wygląda szczęście, przyjaźń, radość, pasja, spokój, miłość. Dziękuję, że jesteś @sandrakubicka – napisał trener w programie The Voice of Poland na Instagramie, pod wspólnym zdjęciem z partnerką. 

Sandra Kubicka i Baron są razem?! Muzyk podobno 'nie chce ujawniać związku' >> 

Z kolei na profilu modelki możemy zobaczyć filmik, na którym zostały uchwycone romantyczne chwile jej i muzyka. 

Wszyscy zdążyli wypowiedzieć się już na temat naszego związku. Gazety, radia, telewizje i „ekspertki” od naszej relacji powiedziały co chciały. Czas na mój komentarz:

Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak, jestem z @alekbaron i tak - jestem zakochana. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną. Jest również bardzo wrażliwy... dready i muzyka rockowa to wizerunek ale jego delikatne i ciepłe serce to coś czego nie wszyscy maja szansę doświadczyć. Otwiera się dla nielicznych. Dziękuję kochanie, że dałeś mi tę szansę. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę budzić się codziennie obok Ciebie. Pierwszy raz czuję, że jestem w dojrzałym związku, gdzie nie ma żadnej kłótni, zazdrości, rywalizacji. Jest tylko miłość, szacunek i szczerość. Dbamy o siebie i swoje uczucia. Alek dodał mi na nowo pewności siebie, którą ludzie mi odebrali… sprawił, że znów czuję się piękna. Połączyło nas wiele ale głównie wspólna perspektywa na życie. Jesteśmy kompatybilni i to jest dla nas najważniejsze.

Przesyłam Wam wszystkim mnóstwo miłości i dobrej energii. Dziękuję naszym bliskim przyjaciołom i rodzinie, że nie dali się sprowokować. Z resztą sobie poradzimy – czytamy w opisie posta.

Dlaczego Blanka Lipińska i Baron się rozstali? 'Są rzeczy, które trudno wybaczyć' >> 

Wcześniej Baron spotykał się m.in. z Aleksandrą Szwed, Katarzyną Grabowską, Julią Wieniawą i Blanką Lipińską. Z autorką serii 365 Dni rozstał się w październiku 2020 roku.

Sandra Kubicka dwa razy była zaręczona. Planowała ślub z Kaio Alvesem Goncalvesem. Jej narzeczonym był też francuski DJ, Cedric Gervais.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.