News

Blanka Lipińska opowiada Natalii Siwiec o gadżetach erotycznych na wakacjach z Baronem

Blanka Lipińska opowiada Natalii Siwiec o gadżetach erotycznych na wakacjach z Baronem

Fot. Instagram.com/alekbaron/nataliasiwiec.official/blanka_lipinska

Blanka Lipińska opowiada Natalii Siwiec o gadżetach erotycznych na wakacjach z Baronem.  Co zabrała ze sobą autorka 365 Dni?

365 DNI – Blanka Lipińska deklaruje nową część?! Co powiedziała? >> 

Niedawno Blanka Lipińska i Baron wybrali się na wspólny urlop. Para spędza wakacje na Półwyspie Helskim w towarzystwie przyjaciół, m.in. Natalii Siwiec, Mariusza Raduszewskiego, ich córeczki Mii i Oliwii Bieniuk. Wszyscy chętnie relacjonują swój wyjazd na InstaStory. Tam możecie zobaczyć np. jak wspólnie koncertują. 

Jakiś czas temu Natalia Siwiec pokazała fanom na Instagramie wizytę w luksusowym kamperze, którym Blanka Lipińska i Baron przyjechali nad morze. Z jednego z filmików możemy dowiedzieć się, że dziewczyna gitarzysty zespołu Afromental spakowała do walizki gadżety erotyczne. ;-) 

Co masz? – zapytała Natalia Siwiec.

Wibrator i maskę – odpowiada Blanka Lipińska.

Wiadomo gdzie jestem teraz, co? – podsumowała przyjaciółka autorki bestsellerów.

Blanka Lipińska rozsyła wibratory i zaproszenia na film 365 dni >> 

Nie widać jakie dokładnie rzeczy zabrała ze sobą Blanka Lipińska. Możemy się jedynie domyślać, że były to przedmioty, które pojawiły się w jej zestawie, który gwiazda dołączała do zaproszeń na premierę filmu 365 Dni. Były w nim właśnie m.in. wibrator oraz satynowa maska na oczy.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamietam jak ponad rok temu, gdy wydałam moją pierwszą książkę, byłaś ze mnie dumna. Dziś ja jestem tak cholernie dumna z Ciebie! Twój pierwszy film ! 🙊🙉🙈 Twoja pierwsza rola na wielkim ekranie ! 🎞 Twoje WIELKIE, SPEŁNIONE MARZENIE ! 👏🏼 @nataliasiwiec.official jesteś tam świetna ❤️ Kiedy pierwszy raz @kawul_ksw pokazał mi materiał (jeszcze w sali montażowej) byłam zazdrosna 🙄 Sceny tak grube 😈 tak dobrze zagrane 😈 tak intensywne 😈😈😈 Zwariowałam 😍😍😍 Nie mogę doczekać się aż cały kraj, będzie mógł podziwiać kobietę, której powołaniem jest grać 🔥🔥🔥 Kocham Cię i GRATULUJE !!! 💋 A jeśli Wy jesteście ciekawi, co tak „poruszyło”💦 Lipińską - to link macie w BIO.

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YOU Rock My World 🤟🏼🌏 #MiłośćWCzasachZarazy

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj