News

Blanka Lipińska rozsyła wibratory i zaproszenia na film 365 dni

Blanka Lipińska rozsyła wibratory i zaproszenia na film 365 dni

fot. instagram.com/blanka_lipinska/

Blanka Lipińska kolejny raz zaskoczyła swoją kreatywnością. Do zaproszeń na premierę filmu 365 dni dołącza… wibratory. To nie wszystko!

365 dni – film

Już 7 lutego 2020 roku w kinach pojawi się film 365 Dni na podstawie debiutanckiej książki Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Reżyserem filmu została Barbara Białowąs. W rolach głównych wystąpią Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone. 

365 dni - powstanie kontynuacja filmu. Co już wiadomo? >>

 „365 Dni” to pierwszy polski erotyk. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go – czytamy w opisie drugiego zwiastuna filmu.

365 dni – zaproszenia

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu 365 dni. Z tej okazji Blanka Lipińska wysyła zaproszenia na premierę, ale nie byłaby sobą, gdyby nie dodała czegoś co wszystkich zaskoczy. Do zaproszeń zostało dołączone sporej wielkości pudełko, w którym znajduje się m.in. wibrator, kajdanki czy opaska na oczy.  Zestaw jest od sklepu PAR’ L’AMOUR, który reklamuje się jako sprzedający ekskluzywne akcesoria erotyczne i bieliznę.

Takim prezentem pochwaliła się m.in. Justyna Gradek czy Magdalena Pieczonka.

365 dni - teledysk do piosenki z filmu na podstawie powieści Blanki Lipińskiej >>

Cieszylibyście się z takiej niespodzianki? ;)


Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.